Bílkovina v moči po porodu

7
3.1.19 14:51

Bílkovina v moči po porodu

Dobrý den,
Stalo se někomu z vás, že by jste měli po porodu stále v moči bílkovinu? Porod jsem měla vyvolaný 37tt kvůli vysokému tlaku a bílkovině v moči, už jsem dva měsíce po porodu a bílkovina v moči stále, mám strach že už to nezmizí, vyšetření mám před sebou…
Dekuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

81
3.1.19 16:41

No asi tě nepotěším, mám to už jedenáct let ze stejného důvodu, od té doby jsem sledována na nefrologii, chodím jednou ročně, zatím se to nezhoršuje. Během druhého těhotenství jsem na nefro byla sledována po celou dobu těhotenství a druhý syn, se taky ze stejného důvodu narodil o měsíc dříve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
3.1.19 17:45

@lexiik :( To mě mrzí, také se toho obávám,podstoupila jste nějaké vyšetření? Léčit se to tedy nedá?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
3.1.19 22:10

Jen nefrologická z moči a krve, občas sono ledvin, zatím se to drží v určité hodnotě tak to jenom hlídají. Kdyby se to zvedalo tak biopsii ledvin a pak by se vidělo. Léčit se to nedá. A beru tabletky na tlak, které mi předepsali na nefrologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
3.1.19 22:35

@lexiik moc vám děkuji, já mám ztráty bílkoviny velké,takže mě hrozí už ta biopsie :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
3.1.19 22:49

snad to nebude tak zlé, držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
3.2.20 21:47

Koukám, že nejsem sama. Jsem skoro 8m po porodu a furt doufám, že bílkovina z moči zmizí… Zlepšilo se to u vás?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama