Bílo žlutý výtok před menstruací? Těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 20:01
Bílo žlutý výtok před menstruací? Těhotenství?

Ahoj holky!
Prichazim s dotazem - už delší dobu mám takový vodnatý bílý výtok, který je mírně zbarveny do žluta. Mám ho vždycky před menstruaci, ale tentokrat ho mám nějak dlouho (už skoro dva týdny) a menstruace stále nikde. Měla jsem i vsechny příznaky, ze by menstruace měla přijít (akné, křeče, tento výtok, průjem…proste všechno, ze by měla přijít) ale furt nějak nepřichází. Poslední menstruaci jsem měla 3.7., pak 26.7. jsem měla sexuální styk s přítelem, byl chráněny, pouzili jsme kondom, ale mám takové tušení, že se asi protrhl, ale nevím to jistě :( prave par dnů na to jsem dostala všechny tyhle příznaky, křeče, akne, průjem atd…ale menstruace nedorazily. test jsem si udělala včera a dneska a oba dva negativní, ale menstruace furt nikde.
Jako menstruaci mám celkove takovou nepravidelnou a rozhazenou, chodí si tak jak chce, přeskočí třeba jeden měsíc, pak chodí třeba 4-5 mesicu pravidelne, pak třeba zase 2-3 měsíce nepřijde. Zpozdi se o par dnů, přijde o par dnů drive. Na gynekologii me už dobre znají, jak si ji tam chodím někdy vyvolávat nebo si ji chodím zastavovat. Každopádně me zarazí, ze bych měla příznaky, ze má přijít a stále nikde.
Už se mi to sice parkrat stalo, ze bych se takto cítila a měla takovýhle výtok a menstruace nedorazila a nebyla jsem těhotná, ale teď me to trochu hryze kvůli tomu sexu. Navíc mi doktorka sama rekla, ze mám nejspíše polycysticke vaječníky a ze miminko rozhodne přirozene nepujde. Tak me zarazí, ze bych pripadne otěhotněla…

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 08.08.19 20:14

Pokud jste měli styk jen 26.,pak už by test asi ukázal aspoň ducha. Jinak pokud takhle řešíš nepravidelnosti cyklu, tak se není čemu divit. Počkej do konce týdne a potom testuj. To už bys měla vědět najisto. ;)

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19025 příspěvků 08.08.19 20:22

Ja chapu, ze si z toho nervozni a tak, ale chapes, ze tady nikdo nemuzeme prece vedet, jestli to dostanes se spozdenim, nebo si tehotna? Zaklad je cas, test(tehotensky) a tvuj gynekolog.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 07:58

@P4ja jo jo, poslední styl byl prave toho 26.7., od te doby nic…jako jak říkám, mě by to ani nepřekvapilo, kdyby to nepřišlo nebo to přišlo se zpožděním, ale stejne me trochu hloda svědomí :roll: a ještě k tomu jsem prave par dnů na to dostala všechny příznaky, které mám před menstruaci, takže jsem si myslela, že už to tedy prijde, ale nic :nevim: a testy negativní…ale dobre, zkusím to testnout ještě znovu za par dnů. Jako za gynekologem byhc mohla až koncem srpna, protože jsem teď na dovolené a když už bych musela za gynekologem nekde tady (východní Afrika), což by asi byla až krajní možnost

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 08:00

@wildcherry já vim no, jako kdybych nebyla na dovolené a nevracela se do česka až koncem srpna, tak bych za gynekologem šla teď, ale bohužel jsem v zahraničí a musela bych tedy kdyžtak jít tady…čehož se trochu bojím, jít k někomu cizímu a ještě v cizině (i když je odtud můj pritel a už jsem tady byla tolikrát) :lol:

Váš příspěvek
Reklama