Bílý hustý výtok po ovulaci

6
5.8.20 13:01

Bílý hustý výtok po ovulaci

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Nikdy jsem tohle nezažila. Když jsem měla ovulaci tak mně asi týden bolelo v pravém podbřišku, píchání, občas i křeče. Byla jsem hrozně nafouklá. Tak mne ginekoložka poslala na chirurgii že mi tam nic nenašla. Na chirurgii mi také nic neřekli. Teď týden na to mám hustý výtok. Není hrudkovitý spíš mazlavý a lepí se. Nic mně nepálí ani nesvedí a ani to nezapachá. Občas malinko cítím tlak furt jako kdyby na té pravé straně ale nejsou to ty bolesti jako předtím. Za týden bych měla dostat MS. Prosím Vás jen o nějakou radu nebo zda jste měla některá zkušenost. Dr mi nic nenašli. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
349
5.8.20 13:48

Hustý bílý výtok je celkem normální jev krátce před menstruací nebo i kdykoliv během cyklu - já s tím mám docela zkušenosti a doktorka mi řekla, že je to úplně normální, pokud to nedoprovazi žádné svědění nebo není jakože takový hrudkovitý a nepachne, tak to není nic špatného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.8.20 13:52

@Malaika1234 Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23471
5.8.20 16:29

Jojo, je naprosto běžný, že po ovulaci do menstruace je bílý mazlavý hlen. Takže pokud to nesvědí a není to cítit, je to fyziologické ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
13.8.20 10:12

@Mar__tanka1983
No měla jsem to dostat 9.8 a zatím nic.. Menstruace mi vždy dojde buď o den dříve nebo o jeden den později. Zkusila jsem si změřit bazální teplotu a tu mám po probuzení 37,1. Bývá mi blbě a bolí mně břicho jako kdybych měla MS každou chvíli mít. Dneska mne to vzbudilo. Nevím nevím. Ještě počkám. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23471
13.8.20 11:16

@Verysek98 pokud si čtyři dny po termínu MS, tak si skoč do lékárny pro test. A budeš vědět jak si na tom za tři minuty ;) A nemusíš nic lovit podle ostatních nejistých příznaků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
13.8.20 11:27

@Mar__tanka1983 Počkám do 15.8. a udělám test.
Jelikož jsem to vždy měla k 14 dní v měsíci a min měsíc jsem to měla 10.teho tak zkusím ještě vydržet zda se to zas nešouplo. Dám vědět ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama