Bílý krémovitý výtok po inseminaci

19.11.15 10:17

Bily kremovity vytok po inseminaci

Ahojky devčata :mavam: pred 9 dny jsem byla na inseminaci a uz tak 3 dny mam bily kremovity vytok..Vubec si nejsemvedoma ze bych ho v minulosti mela. Nemate nektera z vas zkusenosti s timhle??Pritel byl tak netrpelivy ze me prekecal at si udelam test-byl tam ale pouze slaby duch..Ale nejastam z toho jeste, jelikoz je to jeste brzo na testovani, ne??Chela jsem si to udela 14dni po inseminaci takze tes pockam do uterka :roll: Jooo a taky mamnekolikrat za den navaly horka, a boli me to jako pred ms tak vubec nevim co si o tom mam myslet :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.11.15 10:21

Ahoj, já začala mít takový výtok když sem otěhotněla. Budu vám držet palce :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 10:26

Jeste jsem zapomela napsat ze v tom vytoku mam takove kousky neceho…elastickeho..nevim vubec jak si to vyvetlit o co by mohlo jit :nevim: ale potesila jsi me Mišé :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 10:46

Utrogestan polikas, alebo zavadzas?? ak zavadzas, tak ten vytok aj kousky neceho elastickeho je utrogestan. vecer zavadzam 2ks a vyteka to zo mna skoro cely den. dnes je to 18 dni od IUI. MS nikde, ale 14 dni od IUI bol test biely, tak vyckavam MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 11:09

Utrogestan polykam..rano a vecer…Pri polykani ma taky vliv na konzistenci vytoku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 11:22

Ja iba zavadzam, vraj je to lepsie. doporucila mi to dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 11:26

Fakt??me dr prave k tomu nic nerekl, tak jsem zacala polykat..Ale je pravda ze jsem cetla ze zavadeni je setrnejsi k telu nez polykani..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
19.11.15 11:35

Zavádění údajně o něco málo vyšší účinnost, taky nebývá po něm únava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 17:08

A jak dlouho jsi mela prosim te ten kremovity vytok?? uz u me vymizel tak jsem si rikala jestli uz nemam cekat ms..mela jsem ho pouze 3-4dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 20:34

@katulka3010 zdravím všimla sem si že stále někdo píše o nějakém utrogestanu vysvětlite mi prosím co to je a k čemu já jsem po svém prvním iui a nic neberu jen mám čekat 14 dní do testu, děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama