Bílý nezapáchající vytok a bolesti břicha

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
135
20.12.21 20:45

Bílý nezapáchající vytok a bolesti břicha

Ahoj holky. Včera mi začaly bodave bolesti břicha v okolí pupku, večer se přesunuly spíše do prava a ja chvílema myslela, ze umřu. Zkusila jsem si dát teplou vanu, což mi naštěstí pomohlo (ale doktor me dnes zdupal, ze jsem nic horšího udělat nemohla :mrgreen:). Do ted mam takové pichani v břiše v okolí žaludku až pravého podbřišku a někdy i v levém. Dnes jsem byla u praktika, ten mě poslal samozřejmě na chirurgii, kde nic nezjistili (měli podezření na podrážděné slepé střevo). Zítra jdu raději ještě na gyndu. Chtěla jsrm se jen zeptat, jestli to některá z vas někdy taky neměla. Mám dneska i silný bílý vytok, který ale nijak nezapáchá, ale mam pořád pocit mokra :oops: Mam ted obdobi ovulace, ale nidky jsem neměla az takové problémy při ovulaci. Každý měsíc me sice poboliva podbřiško, ale nikdy to nezačne od žaludku, nebo odprostřed břicha.. A nidky jsem při tom neměla bílý vytok.
Prosím rypalky, at se zdrží komentáře, zítta na gyndu jdu, jen mi to nedá spát, tak jsem se chtěla zeptat, jestli s tím někdo nemá zkušenost :think:
Děkuji za normální odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1876
20.12.21 21:22

Spíš si myslím, že to bude tou ovulací 🙂Já to mám stejně jak tady píšeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2472
20.12.21 22:29

Bude to ovulace, praskl folikul, mohla to byt vetsi cysta. Gynekolog na UZ mozna uvidi volnou tekutinu. Jen se to vstreba. Taky ti mozna pro jistotu vezmou krev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat