Reklama

Bílý povlak na dlaždicích v kolně - plíseň?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 18.08.18 15:57
Bily povlak na dlazdicich v kolne...plisen?

Ahoj, potrebovala bych poradit. Mame u chalupy takovou krasnou starou kamennou prizdivku. Byval to chlev pro kravu, ale uz leta je z toho spis naradovna. Sestava se ze dvou drevenych vratek, okna, vybilene zdi a na zemi jsou na ine polozene palene cihly- dlazdice. Kdo zna, Klotz. Uprostred je odtokova ryska, takze se chlev hezky cisti i kdyz jsou dlazdice na hline. V lete je tam utul e a prijemne a chtela jsem z toho udelat takovou vinoteku ci altanek..sklipek ci tak. Ted v tech parnech je tam krasne. Cely prostor byl od nejakych devadesatych let vycisten, ale byla tam hromada veci, proste to bylo plne. Vse co si muzete predstavit. Kolo, sud, sekacka, halda sena, mysi, kolecko, truhliky… uklida jsem krasne cely prostor a vybilila ho. Dala tam jen zidle a stul, vse vycistila, pravidelne tam vetram… K memu zdeseni se ale po te, co jsem vse vycistila, objevila plisen ve stredni casti podlahy. Vyvetrala jsem, umyla podlahu vodou se savem. I v tehle parnych horkych dnech tam ten povlak je. Chci se zeptat- pomuze od toho neco? Mam dojem ze dokud byl chlivek plny veci, ze tam tohle nebylo. Nechapu to. Co se proboha stalo? Jeste nikdy nebyl chlev tak vzdusny, umyty atd? Samozrejme steny take vlhnou a je mozny ze to misto proste stoji na extremne vlhkem podlozi. Ale nerozumim tomu.. nevite co s tim? Takova skoda. Vubec nw hapu ze se to obje ilo a rozsirilo az ted, pote co jsme to uklidili… :nevim:

Reklama

Reakce:

rexina
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 18.08.18 16:03

@Niemeyer a nemůže to být od toho vybílení? Zkuste ještě vodu s octem.

Janli
Kelišová 5630 příspěvků 9 inzerátů 18.08.18 16:18

To je sanitr.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16554 příspěvků 18.08.18 16:59

koukni sem
:mavam:

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 18.08.18 18:27

@Janli @aiwwa tyjo,dekuju! 8o to jsem vubec netusila! :D :palec: diky !

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >