Reklama

Bílý povlak na jazyku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manisa
Extra třída :D 10690 příspěvků 29.05.10 12:18
Bílý povlak na jazyku

Ahojky.
Naší malé se udělal bílý povlak na jazyku a částečně na rtech. Místama to vypadá jako by měla afty ale nezdá se mi že by jí to bolelo.Teplotu taky nemá.
Nemáte někdo zkušenost co by to mohlo být :nevim:
Někde jsem četla o nějakých kvasinkových infekcích nebo moučnivce, už si z toho ale nic moc nepamatuju.

Reklama

Reakce:

kadlina
Neúnavná pisatelka 17206 příspěvků 29.05.10 12:30

Zrovna to řešíme, u nás je to moučnivka.
Vypadá to, že malou to jinak netrápí-nebolí, ale mě už tak divně vevnitř svědila prsa. Mažeme zatím genciánou a doufám, že se mi podaří z Německa sehnat přípravek, který to likviduje lépe než genciána. Mazat genciánou se musí i prsa a vyvařovat dudlíky.

BohunkaP
Extra třída :D 14941 příspěvků 29.05.10 12:54

Taky tipuju moučnivku… mazat ji i sebe fialovkou a vyvařovat, jak píše kadlina.

BohunkaP
Extra třída :D 14941 příspěvků 29.05.10 12:55

Jo, a nelekni se, často to projde tělíčkem a objeví se to formou vyrážky na zadečku.

manisa
Extra třída :D 10690 příspěvků 29.05.10 13:07
BohunkaP píše:
Jo, a nelekni se, často to projde tělíčkem a objeví se to formou vyrážky na zadečku.

A kde na zadečku? :nevim:
Dnes jsem malé totiž našla na zadečku červený flíček o velikosti 3cm, který se trošku olupuje.
Je ale v oblasti kde končí plenka- u těch gumiček. Takže podráždění od hovňouska to není :think:

BohunkaP
Extra třída :D 14941 příspěvků 29.05.10 18:03

Tam nahoře ne, to by bylo kolem řitního otvoru - drobná červená vyrážka.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >