Bílý výtok a žádná menstruace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

arginecka
Nováček 3 příspěvky 16.01.09 11:53
Bílý výtok a žádná menstruace

deset dní zpoždění a test negativní

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

arginecka
Nováček 3 příspěvky 16.01.09 11:56
jj

ahojky s přítelem bychom chtěli moc miminko od listopadu se taky o něj snažíme.. v prosinci se mi opozdila MS a tenhle měsíc mam zpoždění asi deset dní. měla jsem citlivé bradavky, a stále mě občas bolí břicho jako bych to měla dostat, a ještě bílý výtok. k doktorovi se mi nechce jelikož je 25km od demne a taky se nějak bojím..nezažila jste to nějaka? :roll:

Katˇula
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 16.01.09 11:59

Ahuj, těhu být můžeš. 4etla jsem na netu výtok jako jeden z příznaků. Pobolívání v podbříšku a citlivá prsa taky. Zkus těhu test a uvidíš. Nebo si dojdi sama do laborky na test z krve a hned bude jasno. Ten se teda platí ale zas máš jistotu.
Držím palce :wink:

Lucink_a
Kelišová 6471 příspěvků 16.01.09 13:05

Přesně tak, nejjistější je těhu test, tak hurá pro něj, ale pak bych k dr. stejně musela… Tak přeju dvě vytoužené čárky :wink:

Barbuša
Nováček 1 příspěvek 27.03.11 13:30

Ahojky chtěla bych se zeptat mám bílý výtok a bolí mě v podbřišku jak kdybych tam měla kámen dělala jsem si těhotenský test a vyšel nagativně včera mi začali bolet prsa. Prosím o vaši radu

TessAg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.11 14:41

Zkusila bych zopakovat těhu test, ja když jsem si dělala test, tak mi vyšel jen GS Mamatest (sice velice slabě, ale byly tam)…až o dost později se mi ukázaly // i na jiných…Tak třeba zkusit tuto značku :-)

Barbuša píše:
Ahojky chtěla bych se zeptat mám bílý výtok a bolí mě v podbřišku jak kdybych tam měla kámen dělala jsem si těhotenský test a vyšel nagativně včera mi začali bolet prsa. Prosím o vaši radu

Klárka82
Kecalka 134 příspěvků 27.03.11 15:58

Měla jsem to samé, když jsem otěhotněla, ale pozitivní test. Kdyžtak ho zkus za pár dní zopakovat :palec:

alisekR
Kelišová 5077 příspěvků 27.03.11 16:08

Jak píše terezx zkus GS Mamatest,je nejspolehlivějsí i mě ukázal dvě čárky dřív než jiný test. :palec:

ManDarinka90
Závislačka 4373 příspěvků 28.03.11 20:21

Ahoj holky, mě taky občas zabolí břicho a cítím se nafouklá, prsa nic… ale postřehla jsem že mám hustý bílý výtok :nevim:

Moniulik
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 26.05.11 07:22
Jak jste dopadly??

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jak jste všechny dopadly? Těhu? děkuji :-)

Boza
Stálice 83 příspěvků 12.05.13 19:30

Ahojky tak pridam neco do diskuze dneska mela dostat ms ale neprisla.asi tak tyden zpet po kazde tuleni jsem krvacela potom uz jenom hnedy vytok.Ted mam zase bily vytok a boli me trochu podbrisek jo a jsem unavena myslite ze by to mohlo znacit tehu.Nebo ma podezreni na kvasinkovy zanet.Ted me to nepali a nesvedi nic proste zadne priznaky jen ten vytok je docela dost husty :nevim: :roll: 8o 8o

Michelle3108
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 28.12.13 20:55

AHojda, mam takovy pproblem,
už pres mesic chodim k dietolozce a držim redukcni dietu posledni dva dny mepoboliva v prodbrisku jako pri ms ale menses mam dostat až za 14 dni, do toho mam bily vytok obcas a pobolivaji me prsa a mam citlive bradavky hrozne me boli a chvilema je mam i takove natekle ale jen obcas ve dne.Ovu jsem mela. Nevite zda bych mohla byt tehu? nechci predscasne plasit

Sandra752 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.13 21:00

Test :mrgreen:

Run
Generální žvanilka 20550 příspěvků 28.12.13 21:01

Souložíš? Pak ano, můžeš být těhotná. Ale zatím neplaš, počkej jestli dorazí ta MS.

K-Black 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.13 21:03

@Michelle3108 máš výtok nebo hleník? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >