Bílý výtok bez zápachu, svědění v těhotenství

Anonymní
6.4.20 14:03

Bílý výtok bez zápachu, svědění v těhotenství

Ahoj, holky jsem 18tt, a už měsíc mě asi trápí bílý výtok, bez zápachu, svědění. Je to normální? na kontroly chodím jen bohužel ten kvůli koronaviru, omezeně, moje dr bohužel prdinuje jen jeden den v týdnu. Těhotná jsem poprvé a vůbec nevím co by to mohlo znamenat :roll: poradíte mi prosím co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

199
6.4.20 14:07

Ahoj, taky jsem to mela, doktor na gynde mi na to predepsal cipky a svedeni prestalo, jinak ten vytok se mi taky obcas objevuje :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
6.4.20 14:08

Ten výtok mám celé těhotenství, bez svědění, bez zápachu. Doktor o tom ví, nijak to neřešil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.20 14:10

@Anonymouska Nemám právě svědění. Jen mě trápí ten výtok a i strach, že tomu malýmu to může ublížit :( k dr jdu bohužel až za 14 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
627
6.4.20 14:14

Můžou to být kvasinky, také jsem měla. Dr. mi napsal Clotrimazol krém, ale je volně prodejný a v těhotenství se může.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
6.4.20 14:16
@Anonymní píše:
@Anonymouska Nemám právě svědění. Jen mě trápí ten výtok a i strach, že tomu malýmu to může ublížit :( k dr jdu bohužel až za 14 dní.

Aha, tak já pochopila že svědění tam je. Jinak výtok jako takový bývá normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.20 14:20

@Katy488 Nene, právě že svědění není jinak bych už mazala canestenem, tohle je jiný právě je častější, a úplně mě to straší, že se může něco stát. :think:
Takže se nemusím ničeho obávat?. Ja se fakt omlouvám, ale jsem v tomhle opravdu jelito :(

• Nahlásit
  • Citovat
529
6.4.20 14:32

Ahoj, taky to občas mám, doktorka to ví, vysvětlila mi, že se to v těhotenství občas ukáže, nemám se čeho bát. Ale kdybych k tomu měla nějaké svědění, pálení nebo jiné, okamžitě nasadí léčbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
6.4.20 14:49
@Anonymní píše:
@Katy488 Nene, právě že svědění není jinak bych už mazala canestenem, tohle je jiný právě je častější, a úplně mě to straší, že se může něco stát. :think:
Takže se nemusím ničeho obávat?. Ja se fakt omlouvám, ale jsem v tomhle opravdu jelito :(

Měla jsem to v minulém těhu, i teď 35tt. Bývá to normální, pokud to není žluté, zelené nebo to nepáchne, tak bych nepanikařila. Zmiň to na kontrole, ale bývá to časté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.20 15:01

Jsem těhotná potřetí a mám ho také. Je to hormonální záležitost a nikdy jsem neměla žádné komplikace. Nemusíš se bát a používej intimku.

• Nahlásit
  • Citovat
32
7.4.20 09:26

Ahoj holky, trošku se vecpu ať nezakládám nové téma. Také mě trápí bílý výtok bez zápachu a svědění či pálení. Výtok vypadá jak tvaroh, není nějak tekutý, když jsem se dnes vytřela, tak na papíře byla bílá hrudka. Těhotná nejspíš nejsem, tt byl negativní, ale dostat to mám mezi 8.-12.4. (nemám pravidelnou ms). Do toho mě ještě pobolívá břicho, občas pichne ve vaječníku, bolí mě v kříži. Měla jste to některá na úplném začátku těhotenství? Nebo mám hledat příčinu jinde? K lékaři jsem objednaná až za týden, tak tam nechci v této situaci oxidovat dřív a třeba zbytečně. Děkuji :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.20 19:30

Ahoj holky, jsem v 18tt, nikdy jsem nemela problémy v intimních partií, tím myslím pálení a svědění tam dole a někdy i otok, teď to mám a trvá to necelý týden, na prohlídku jdu až 19.května, v předešlých kontrolách vše v pořádku, miminko zdravé, nic takového jsem neměla, začalo mi to teď, nevím co s tím, nemyslím si že by to bylo tím těhotenstvím, četla jsem že to je často z špatných šamponu, já tedy se myju tak dvakrát denně kvůli vytokum, ale to svědění a pálení je hrozný, nevíte co by to mohlo být? A něco na zlepšení abych se toho zbavila? Děkuju za odpovědi či rady.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama