Bílý výtok - kdy je normální a kdy ne?

854
9.7.15 19:49

Bílý výtok, kdy je normální a kdy ne?

Ahoj, obtěžuje mě výtok, nic mě nesvědí, ale výtok je opravdu silný, prakticky neni na kalhotkách, drží se mi okolo pochvy a hodně ho teče při tlačení. Myslíte, že je normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

408
9.7.15 21:32
@misa.859 píše:
Ahoj, obtěžuje mě výtok, nic mě nesvědí, ale výtok je opravdu silný, prakticky neni na kalhotkách, drží se mi okolo pochvy a hodně ho teče při tlačení. Myslíte, že je normální?

Myslim ze to je zcela normální, mam to taky. Byla jsem i u myho dr, rekl ze je to normalni ze mam proste zvysenou sekreci delozniho hlenu nebo co. Ze pokud nemam obtize, tak je to v poradku. Takze to neresim, nosim si slipku a konec. :mavam: takze klid.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
10.7.15 09:15

@kacaaa Tak snad jo. Docela mívám kvasinky a minule jsem je měla skoro bez příznaku, tak doufám, že teď je to v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.16 14:46

Je to normální?

Před 2 týdny jsem vysadila antiko, teď mám bily výtok. Nic neboli, nesvedi, nepálí a ani nezapáchá. Někdy je výtok silnější, někdy je jen trošku. Muže to být způsobeno hormony? Na gyndu nemůžu, doktorka má školení, tak se chci zeptat tady, jestli nemáte zkušenosti :think:

• Nahlásit
  • Citovat
421
22.1.16 14:48

A nesouvisí to s ovulací? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.16 14:50

@Amarel To si nemyslím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
421
22.1.16 14:52

Bílý výtok je normální čistění, někdy je ho více, někdy méně při ovulce bývá jiný a přu těhu je táhlý a lepkavý mám dojem. Ale pokud nemáš jiné problémy tak bych ho asi neřešila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.16 14:54

@Amarel Já jsem právě ovulační dny nějak nikdy moc neřešila, tak nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
421
22.1.16 14:58

Tak se na to teď vykašli a až bude čas zhruba další ovulky zkus ovu test podle něj si obrázek uděláš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.16 15:02

@Amarel našla jsem ovulační kalkulačku a vychází to na 26. 1. + - 5 dní prej :D

• Nahlásit
  • Citovat
11133
22.1.16 15:29

Muzou byt proste rozhozene hormony tim vysazenim. pri ovulaci uplne normalni, pri tehotenstvi taky, ale nekdo to pry ma vice ci mene porad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama