Bio gaia a zhoršení stavu

502
5.12.19 08:05

Bio gaia a zhorseni stavu

A jsem tu s dalsim dotazem. :zed: mate nekdo, prosim, zkusenost s tim, ze by probioticke kapicky biogaia zhorsily prdiky? A tim padem mimco ne a ne vklidu zabrat a spat? Dnes ho porad budily a tlacil az se z toho vztekal, takze temer v noci nespal. Chudacek. Davame je 5. den a takovy extrem nastal dnes v noci poprve, ale pres den uz trva tak 2 dny. Premyslim, ze je vysadim, ale je mi to lito, kdyz si je vetsina chvalite. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3928
5.12.19 08:08

@Happy Hippo my jsme zarzny příklad. Dr za biog. HROZNE kopal. Vyzkoušeli jsme vše a biog. Jsem dávala malý téměř měsic a pul, protože mi dr tvrdil, že min měsíc trvá než naskočí účinek. Pak jsme to už se řevem nevydrzeli a řekla jsem si že vysadim. Hned den po tom, byl klid a malá spokojená. Dr mi tvrdil, že holt 3 měs prdiky ustaly ale já si myslím že náhoda to fakt nebyla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
5.12.19 08:15

@Virgina123 a prosim Te, melo to vliv i na spani? A pred uzivanim biogaia to bylo lepsi? Dekuji za reakci :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
5.12.19 08:37

Osobně jsem třeba nezjistila žádný viditelný rozdíl, když jsem nějaká probiotika dala a když ne. :nevim: Pokud máš dojem, že jsou prdíky ještě horší, nedávej. Nebo si dej pauzu a vyzkoušej třeba za týden, těžko říct, možná by to bylo stejné, i kdybys žádná probiotika nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3928
5.12.19 08:46

@Happy Hippo no když jsem to dávala bylo to nejhorší k večeru a večer. To se malá doslova urvala. Resp jsme ji museli uspávát chováním nb na břiše. Jakmile jsme vyřadili, dá se do postýlky a sama usne. Jinak jak s BG tak bez se mi 2× za noc budi na kojení, jsou ji 4 měs. Každopádně mně už BG nesmí přes práh :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25705
5.12.19 08:52

Já nedávám a taky je horší večer, spí 20 min a pak se kroutí a prdí. Řekla bych, že je to relativně normální ať dáváš, nebo ne :nevim:
Včera jsem je v zoufalosti koupila, tak uvidíme. :mrgreen: já bych spíš řekla, že je to fáze či časem přejde. Pak přijde jiná, zuby…

Ale mě nespí přes den, v nosí naštěstí jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
934
5.12.19 09:49

Holky sorry, že vám do toho skáču a nezkoušely jste na prdíky tymiánovou mast od Justu? Mě teda zabrala u obou kluků, Když byli malincí, tak jsem tu mast smíchala ještě s jiným krémem, aby nebyla tak silná a pomohla. Pomohla i mojí kamarádce…
Je teda dražší a nevím, jestli se dají někde sehnat vzorky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
5.12.19 12:09

Nám teda žádná probiotika nepomohla :nevim: bylo to stejné s nima i bez nich :(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17989
5.12.19 12:12
@Happy Hippo píše:
A jsem tu s dalsim dotazem. :zed: mate nekdo, prosim, zkusenost s tim, ze by probioticke kapicky biogaia zhorsily prdiky? A tim padem mimco ne a ne vklidu zabrat a spat? Dnes ho porad budily a tlacil az se z toho vztekal, takze temer v noci nespal. Chudacek. Davame je 5. den a takovy extrem nastal dnes v noci poprve, ale pres den uz trva tak 2 dny. Premyslim, ze je vysadim, ale je mi to lito, kdyz si je vetsina chvalite. :(

Ja dávala baby calm. Hele když o tom tak přemýšlíš, ono se dítěti tím prdnutim uleví a když dáváš něco, co to blokuje… :think: zkus třeba na týden vynechat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat