BIO maso a zelenina na příkrm?

Anonymní
12.9.21 00:45

BIO maso a zelenina na příkrm?

Malé je 6 měsíců a je měsíc a pul na příkrmech, projeli jsme už všechnu zeleninu, takže chceme přidat maso.
Od začátku dávám BIO zeleninu, co si budeme povídat, nevyjde cenově tak moc rozdílně, jako BIO maso. Proto - má otázka zní, dávali jste BIO maso, nebo jen maso koupené od řezníka?
Pokud BIO kde jste ho kupovali? V Albertu prý mají, ale nemám zkušenost, koukala jsem, že taky něco málo má Rohlík? Napište mi sem prosím Vaše zkušenosti, názory a tipy, děkuju moc a přeji hezkou neděli :kytka:
prosím ponechat anonym, nechci být za blbku, že tuhle ‘zákládní’ věc nevím :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
457
12.9.21 00:48

Sla bych cestou vyhlaseneho reznictvi nebo farmy. Z tech prazskych treba Meatpoint, Nase maso, nebo na trzich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11083
12.9.21 06:18

Nedávala jsem žádné Bio, protože to Bio stejně není. Kupovala jsem zeleninu i maso pokudmožno od místních chovatelů a pěstitelů. To ostatně dělám normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15259
12.9.21 06:48

Já jsem dávala skleničky a tento problém jsem tak měla vyřešený. Pokud chceš vařit, tak kvalitní řeznictví. Ale Bio masu z Alberta bych teda nevěřila. Já celkově tento obchod teda nemám ráda, kvalita zboží bývá dost mizerná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
12.9.21 21:43

Šla jsem do normálního krámu Alber, Lidl, Kaufland. BIO neBIO já tomu nevěřím :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
12.9.21 21:46

Kupovala jsem bio skleničky. Často vidím chválu na scuk.cz, zkus kouknout tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.9.21 22:20

SCUK je fajn a i na Rohlíku se dá sehnat dobré maso (Bio nebo z farmy). V Albertu u nás něco mají, ale nepřišlo mi to nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat