Reklama

Bio ovocné kapsičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slavicek14
Nováček 3 příspěvky 17.01.18 18:03
Bio ovocne kapsičky

Ahoj maminky, dostala jsem na zkoušku Bio ovocné kapsicky od 4 měsíce. Jaké jsou vaše zkušenosti a jak vám nebo spíš prckum vyhovují? U nás poprvé nic moc. Nejsou tak sladké tak jim Tonička musela přijít na chuť. Pak ale dobrý a po hruskove chodila krásně na záchod. Je super ze nejsou doslazovane a jsou i bezlepkove. Za nás teda doporučuji :)

Reklama

Reakce:

neila
Extra třída :D 10219 příspěvků 17.01.18 18:07

@Slavicek14 ja kupuji Ovocnaky, ty jsou dlouhodobe top :palec: delaji i mosty a dzusy a za me bezkonkurenční :palec:

hulala
Kecalka 441 příspěvků 17.01.18 18:13

Kupujem co je v akci

Puchatka
Kecalka 181 příspěvků 17.01.18 18:34

Na zacatek jsme meli Ellas Kitchen bio a super a ted obcas koupim babylove bio. Jinak domaci. Prislazovanou bych ani nekoupila…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >