Bio ovocné kapsičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slavicek14
Nováček 2 příspěvky 17.01.18 18:03
Bio ovocne kapsičky

Ahoj maminky, dostala jsem na zkoušku Bio ovocné kapsicky od 4 měsíce. Jaké jsou vaše zkušenosti a jak vám nebo spíš prckum vyhovují? U nás poprvé nic moc. Nejsou tak sladké tak jim Tonička musela přijít na chuť. Pak ale dobrý a po hruskove chodila krásně na záchod. Je super ze nejsou doslazovane a jsou i bezlepkove. Za nás teda doporučuji :)

Reklama

Reakce:

neila
Echt Kelišová 9944 příspěvků 17.01.18 18:07

@Slavicek14 ja kupuji Ovocnaky, ty jsou dlouhodobe top :palec: delaji i mosty a dzusy a za me bezkonkurenční :palec:

hulala
Kecalka 433 příspěvků 17.01.18 18:13

Kupujem co je v akci

Puchatka
Kecalka 179 příspěvků 17.01.18 18:34

Na zacatek jsme meli Ellas Kitchen bio a super a ted obcas koupim babylove bio. Jinak domaci. Prislazovanou bych ani nekoupila…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama