BIO Rehab TianDe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 18:16
Bio rehab tiande

Ahoj holky,
Koupila jsem si šampon, masku a sérum od Bio rehab tiande. Chci se vás zeptat, jestli vás maska taky tak pálila na kůži? Myslela jsem, že mi shoří hlava :? Dekuju!

Reakce:
P4ja
Kelišová 6591 příspěvků 24.10.18 18:20

No, nežádoucích účinků výrobků TianDe je plný interet. Takž určitě někoho s podobným problémem najdeš. Prostě to není tak přírodní, jak se to tváří. Ale dealerky TianDe ti budou tvrdit, že to kažému sedne individuálně.

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 24.10.18 18:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Koupila jsem si šampon, masku a sérum od Bio rehab tiande. Chci se vás zeptat, jestli vás maska taky tak pálila na kůži? Myslela jsem, že mi shoří hlava :? Dekuju!

Měla jsem, pálilo to jak svině, udělaly se mi po jednom použití červené fleky. Ihned potom jsem to vyhodila. Tiande a všechny prodejce už nechci ani vidět.

Theira
Povídálka 23 příspěvků 08.11.18 13:08

Ahoj, možná Ti pomůže můj deníček o TianDe. Není všechno zlato… Počti si sama: https://www.emimino.cz/…ravda-13436/
BioRehab na vlasy jsem od nich měla taky, nejenže to šíleně pálilo, navíc se mi začaly dělat lupy, poté mastit vlasy a třepit konečky. Během 3 týdnů užívání jsem měla vlasy náramně zničené. Pak jsem přesedlala na OPRAVDOVOU přírodní kosmetiku a vlasy rostou dokonce víc, než s bioRehabem a vše se spravilo… :kytka: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >