Reklama

Bio zelenina a maso od farmáře okolí Prahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 19.02.17 14:08
Bio zelenina a maso od farmáře okolí Prahy

Kde maso v bio kvalitě, nebo ekologického zemědělství přímo od farmáře v okolí Prahy kupujete. Nemyslím farmářské trhy. Ale opravdové farmy, ne weby, kde to předražují a není to na přímo.

Popřípadě z bedýnkami v té eko či bio kvalitě, jaké máte zkušenosti.

Reklama

Reakce:

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 19.02.17 14:12

@Kotatko77 ja mam nejlepsi zkusenost s svetbedynek.cz zacala jsem s nima pred X lety a stale pecka. A dnes uz maji tak siroky vyber ze nakoupis vse :palec:

Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 19.02.17 14:30

@saadet Ale bio to asi moc není. Já mám nějaké zdravotní problémy, tak fakt hledám bez všeho, hormonů, postřiků atd…nejsem bio matka, ale mám zdravotní problém, tak musím hledat.

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 19.02.17 14:33

@Kotatko77 vsechno samozrejme neni bio, ale maji tam plno bio produktu ;) maji tam primo kategorii…

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 19.02.17 14:36

@Kotatko77 Biofarma Sasov dělá závozy masa pravidelně do Prahy - na Toulcův dvůr a do blízkosti Lužin myslím, vydávají z chladícího auta v určitých časech. Objednáš přes eshop předem. Mají vepřové a hovězí, omezeně i nějakou zeleninu. Mají i vlastní uzeniny a masné výrobky.

EDIT: Na Toulcův dvůr se dá od jiného dodavatele odebírat i biozelenina, myslím, že se jedná o zeleninu Tachecí, bývaly to bedýnky.

Příspěvek upraven 19.02.17 v 14:39

Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 19.02.17 14:38

@entropy Děkuji, jdu juknout. A bio kuře, nebo prostě zdravé kuře…v obchodě je bio kuře mega drahé.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 19.02.17 14:46

@Kotatko77 Není zač. Drůbeží je obecně bohužel docela drahé, ale zkus juknout http://www.biohovezi.cz/ - sdružení dodavatelů, taky mají v Praze pobočku, není to tedy přímo prodej z jedné konkrétní farmy. Mají i hovězí a jehněčí a výdejny v několika místech po Praze.

Jinak bych zkusila zapátrat zde: biospotrebitel.cz či nalok.cz - je tu k dohledání hodně kontaktů, inzerce atd.

Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 19.02.17 14:56

Děkuji, juknu. Zkusím ten Toulcův dvůr a ve světěbedýnek mají i bio nebo eko zeleninu, ta by stačila:-)))) Jen prostě jsem na to nikdy nebyla, ale syn má ekzém, já hormonální problémy, tak se musím prostě na tu stravu hold zaměřit.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 19.02.17 15:03

Chápu a držím palec :-)
Zdroje zeleniny je určitě dost, jinak na farmářských trzích jezdí i firmy s kuřatama a krůtama, i když to asi bio nebylo. Krůtí bylo z farmy Nový Dvůr - Kořínek, bylo fajn a i levnější, než v supermarketu, (kuřecí jsem nezkoušela) nicméně nevím, co všechno si potřebuješ hlídat.

Tady ještě kontakt na Tachecího z Toulčáku: http://tacheci.webnode.cz/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama