Biochemické nebo mimoděložní? Čekat ještě?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 08:10

Biochemické nebo mimoděložní? Čekat ještě?

Dobrý den,
Podobných témat je zde milion, ale potřebuji názor na konkrétní situaci. Mám za sebou zamlklé i biochemické, kde jsem hned poznala co se děje, ale teď fakt nevím. Po zamlklé jsem konečně po 10 měsících našla //. Bohužel tři dny na to, jsem začala trošku špinit(tuhle neděli). Volala jsem na pohotovost jestli má cenu jet, nebo čekat, tam mi řekli že nic nevyřeší, prostě čekat 14 dní a pak ke své dr. Brala jsem to jako konec něčeho, co ani nezačalo. Ale každý den je stejný dopoledne špiním docela dost, po vytření-pardon čistá krev na toaletaku, vložka čistá. Zavečer jen malá příměs v moči, v noci ani kapka. Dnes je to čtvrtý den a zatím to vypadá na úplně stejný průběh. Test který jsem dělala včera, je o dost silnější než v neděli, kdy špinění začalo, dnes stejně silný jak včera. Nejsou to zrovna dálnice ale rozhodně to nemusím hledat, jsou vidět už 10 sekund po namočení a pak jen síly-test pepino. Takže fakt nevím co si myslet. Jeli byste k dr. Raději už dnes? Nebo byste vyčkaly těch 10 dní dle pokynů doktora na pohotovosti? Máte někdo takovou zkušenost? Mimoděložní by dnes už poznal, nebo by mi stejně nic neřekl? ideálně bych chtěla jet ve chvíli, kdy mi k tomu budou schopni něco říct. Teorii trošku tuším sama. Děkuji za názory, případně uvítám zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11946
20.10.21 08:16

Zavolej si ke své doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
20.10.21 08:21

U mimodelozniho jsou bolesti, ale ja trochu krvacela ve 4 tt a jela jsem, dělali ultrazvuk, brali mi krev kvůli tomu jestli se zvyšuje hcg, po 2 dnech mě pustili, ale nic jiného neudelali. Spinila jsem do 14 tt, někdo to tak muže mít. Ja si vždycky rikam, pokud hodně nekrvacim a nemám bolesti, tak dobrý. :kytka: Ale jet můžeš, vezmou ti tu krev. Pak až můj gynekolog mi napsal utrogestan. Ale pokud to nemá dopadnout, tak to stejně nedopadne. :nevim: Pak jsem měla stejný problém v 17 tt..tak jsem týden brala magnezium, progesteron. Pak znovu ve 24 tt, tak mi dali ascuritun a magnezium. Muže to byt s pohlavního styku, stresu, námahy, hematom, praskla cevka nebo jen, ze je to tělo více prokrvene. Klidový rezim, žádný pohlavní styk a doufat. Držím palce. :andel: nebo jít akorát na odběry na hcg, za 2 dny znovu a pokud se zvýší, je to dobre znameni, protože teď s tím nikdo nic neudělá :roll:

Příspěvek upraven 20.10.21 v 08:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18953
20.10.21 08:23

Spinila jsem v každém těhotenství.. užívala jsem Utrogestan a Ascorutin. Volala bych dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
20.10.21 08:23

Já bych vyčkala, případně zašla obden na krev, jak stoupá hCG, tam by tě mohl poslat i tvůj dr. Jestli to má odejít samo, tak to odejde i bez humbuku v nemocnici. Mimoděložní by nemělo být v tomto raném stadiu život ohrožující.
Mně sílila čárka i přes MS a bylo to normální biochemko, samo to odešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 10:07

Ahoj, tak jsem včera jela. Dr. Mě docela prošťouchla a od té doby se špinění změnilo v krvácení, ale zatím bez nějakých kousků. Samozřejmě tam nic neviděla. Říkala že sliznice je narostla a vidí tam kousky sliznice. Každopádně dnes mi volala že hcg 137. Ráno test stejně pozitivní jak včera. Další kontrola za týden. Přes noc jsem opět ani nwšpinila, teď se to zase spouští, ve dvě hodiny mi manžel doveze něco na předpis, prý by to mělo pomoct, zastavit krvácení a případně udržení plodu. Bohužel je ve hře mimoděložní.

• Citovat
  • Nahlásit
35
25.10.21 15:54

Ahojky,
já jsem mimoděložní měla a nic jsem nepoznala. Špinila jsem také tak, jak píšeš.
Jen na utření, ne žádná krev.
Na krev jsem chodila ob dva dny, hcg rostlo, bohužel ne jak by mělo :(
Na ultrazvuku doktor nic neviděl ani v děloze, ani mimo ní. V den nástupu na laparo hcg už přes 3000 a stejně nebylo na ultrazvuku nic vidět :nevim: Žádné bolesti, nic. Pouze pozitivní test a týdenní špinění.
Držím palce, ať je to v pořádku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat