Biochemické těhotenství a velká únava

1060
24.11.19 21:33

Biochemické těhotenství a velká únava..

Ahoj holky,
prodelavam ranny potrat nebo biochemické těhotenství.. Netuším co z toho.. Doktoři taky zatím neví co semnou furt mě posílají na krev.. hcg mi klesá už měsíc úplně pomalu teď mám 56 jednotek hcg. A každý večer jsem unavená už tak v osm zrala jít spát. Myslíte, že je to normální? Už mě tento stav úplně s prominutím ser e. Jak jste se cítily vy?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

759
24.11.19 21:40

@Deneriss To asi hodně záleží jak na těhotenství reaguješ, tělo si prostě myslí že je těhotné. A vnímá to velkou únavou. Když mi zjistili ZT v 10tt, a plod byl už 2 týdny mrtví, tak si vzpomínám že zhruba od 8tt mi začalo být zničeho nic dobře, konec nevolností a únavy a to jsem HCG musela mít pořád hodně vysoké. Takže dle mě to normální je, je to tvá reakce na HCG.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 21:42

@Deneriss ne, za pár dní jsem měla vždy po. Ale na krev jsem nechodila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1060
24.11.19 21:45

@Lucie1906 je mi občas i tak divně. Už si připadám jak hypochondr. Už ať je po všem. Díky za názor. Snad je to ta reakce na hcg. Ještě jsem četla, že to může být tím jak už nějakou dobu krvácím a spinim tak málo hemoglobinu. Jsem myslela, že to bude rychlovka odejde to a je klid.. Ale táhne se to už dlouho :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1060
24.11.19 21:46

@lachtanice86 to se máš. Mě to už fakt trvá tak měsíc nebo 3 týdny určitě. Už jsem skoro přestala krvácet a za pár dní znova teď už se to snad blíží do finiše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama