Biochemické těhotenství a zamlklý potrat

45
26.4.20 08:48

Biochemické těhotenství a zamlklý potrat

Ahoj, potřebovala bych slyšet Vaše názory a zkušenosti. V lednu jsem měla biochemické těhotenství a další cyklus jsem otěhotněla, bohužel to nyní skončilo zamlklým těhotenstvím v 11.týdnu. Jsem po revizi a psychicky špatná. Měl by toto gynekolog řešit už více jako genetika atd? Vím, že 1× ZT se moc neřeší, ale když tomu předcházelo i to biochemické, bojím se, že v tom bude nějaký problém.. Děkuji za Vaše postřehy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22378
26.4.20 09:05

Biochemické se nepočítá vůbec, to je běžný jev. U potratů to některý lékař řeší po dvou, jiný po třech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5920
26.4.20 15:08

Já měla 2×ZT a 2× biochemické a MUDr. počítá jen ty 2 ZT. Jinak mě na genetiku poslala po těch dvou. Řekla jsem si o to a neměla problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
26.4.20 19:55

@Marcelka146 Ahoj měla jsem to teďka úplně stejne jako ty, v lednu biochemické a teď jsem 14 dní po revizi. A jdu 5.5 na různé odběry a stěry. A dostala jsem i žádanku na genetiku. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
27.4.20 10:39

@Malinnka a měla jsi to ZT 1× nebo 2×? tak to je pěkné, že se ti lékař aspoň věnuje. Genetiku dělá přímo gynekolog z krve nebo Tě posílá někam do speciální ambulance?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
27.4.20 10:58

@eja12 ZT jednou bylo to amembrymola. S tím že rostly jen obaly nic víc žádné embryo nebylo. Takže prostě hodně geneticky špatný. V lednu biochemický mi přišla menstruace s 10 ti denním zpožděním. Na genetiku nás poslali do Budějovic. Testy na který jdu teďka dělá dr.do 14 dnů snad výsledky a s nima do těch Budějovic. Uvidime dr. v nemocnici mi říkala že to byli náhody. Ano mohli být ale od prosince v kuse biochemko a tohle mi brali v 8+5 takže čekání, nervování. Sice náhody, ale byla jsem zralá na psychiatra :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
27.4.20 11:00

@eja12 takže když to vezmu u dr.na gyndě budou dělat stěry a odběry krve na štítnou, chlamidye atd… A zbytek na genetice v Budějovicích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
27.4.20 11:16

@Malinnka tak to jsme podobně, já tedy měla 2× potvrzenou srdeční akci a v 11.týdnu bez akce, histologii ještě nemám, byla jsem na revizi minulý týden. Ale i to biochemické mě zneklidňuje, že je asi špatná ta genetika. A hned z dalšího cyklu ZT. Takže s oplodněním asi problém není a vznikají jen špatné plody. Na kontrolu teprve půjdu, ale bojím se, že doktor jen řekne zkoušejte znovu za 3 měsíce a tím to hasne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
27.4.20 11:32

@eja12 já jsem se ještě těsně před tou revizi protože jsem od začátku věděla že je to zase špatný, ptala jestli by byl problém udělat nějaká vyšetření. A Dr.mi řekla že určitě nebyl tak jsem byla klidnější. Na revizi jsem byla 8.4 tak snad se to nějak vyřeší. Zkus se zeptat obrnit nervy to chce a ptát se. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
16.7.21 09:00

@eja12 jsem na tom úplně stejne jak to stebou nekonec dopadlo? Povedlo se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
5.8.21 20:45

@lucalh dopadlo to krásně. Třetí cyklus po revizi jsem otěhotněla a přesně do roka a do dne jsem si nesla miminko z porodnice. Moc držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
5.8.21 20:56

@eja12 děkuji!!! Minuly měsíc jsem měla biochemické. Snad se už povede. Tobě moc gratuluju 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
5.8.21 22:43

@lucalh ale píchala jsem si celé těhotenství injekce na ředění krve plus Anopyrin. Podle hematologického vyšetření drobná odchylka ve srážení ( ne Leidenskà kutace), ale věřím, že díky tomu vše dopadlo dobře. Takže bych zkusila na Tvém místě se ještě nechat podrobněji vyšetřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
8.8.21 19:53

@eja12 Dekuju, včera na mě vykoukl test. Jsem nadšena snad už vse dopadne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat