Biochemické těhotenství ? Ano nebo ne ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sabina000
Nováček 1 příspěvek 25.03.19 13:25
Biochemické těhotenství ? Ano nebo ne ?

Ahojte, chci se zeptat.. v sobotu mi vyšel test nahoře.. rekla jsem si, ze počkám a čárka zesílí, ale dnes ráno mi vyšel negativni.. nechapu to.. myslite, ze slo o biochemické těhotenství?

Reakce:
Térouš
Echt Kelišová 8590 příspěvků 25.03.19 13:28

mohl byt i vadny. zkus jeste jeden za dva dny rano

Sněženka25
Závislačka 4270 příspěvků 5 inzerátů 25.03.19 13:28

Tak může to být biochemické nebo i vadný test.....Jestli jsi ještě MS nedostala, tak je pořád naděje…zkus ještě jeden ve středu, už by měla být čárka určitě silnější, pokud se zadařilo :)

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 25.03.19 13:32

Zkusila bych ještě jeden za dva dny,podle toho bych dělala závěry ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 13657 příspěvků 25.03.19 13:55

U mne toto biochemko bylo

Sl.Kockova
Kecalka 235 příspěvků 25.03.19 14:02

u mě taky biochemické, jeden den duch a druhý den už nic…

Sněženka25
Závislačka 4270 příspěvků 5 inzerátů 25.03.19 17:28
@Celina píše:
Proč by měl být test vadný? Co by asi tak detekoval, když ne slabé hcg? Ach jo, @Sabina000 máš dobrý odhad, tipuji taky biochemické. Ať ti to příště vyjde :mavam:

Tak spíš takhle…Samozřejmě test detekuje HCG, jenomže ten v těle může být i mimo těhotenství. Například kdyby zakladatelka brala některé hormonální léky (třeba Pregnyl). Zbytek hormonů, co nezůstane v těle, se vylučuje močí. A nebo i kdyby měla cystu, tak také může být testík slabě pozitivní… Jinak samozřejmě i to biochemické je možné, ale zase já když biochemické měla, tak jsem měla ducha na testu ještě i po MS, hcg klesá pomalu. Pokud zakladatelka ještě nemenstruovala, tak to oplodněné vajíčko z ní ještě neodešlo a tudíž by i ten dnešní test měl to HCG detekovat, ne?
A taky je ještě možné, že dnešní moč měla více naředěnou než tu sobotní, proto se test ukázal jako negativní a ten příští už může být zase pozitivní… Mně se stalo ještě i v 7.tt, že jsem ze silné čárky měla najednou o dost slabší a za tři dny byla zase silná…

Váš příspěvek
Reklama