Biochemické těhotenství? Bolesti, krvácení

Anonymní
16.12.19 11:32

Biochemické těhotenství? Bolesti, krvácení

Ahojky. Asi před 14 ti dny jsem našla na testu //. Jelikož jsem měla problémy, tak jsem šla k dr a rovnou jsem se zmínila o pozitivním testu tak mi udělala utz na kterém nebylo nic vidět, tak mě objednala na další týden a to také nic neviděla. Za dva dny jsem měla silné bolesti v podbřišku a špinění, tak jsem jela na pohotovost, kde se nic moc neprokazalo, a když jsem přijela domů, tak jsem začala krvácet a vypadlo ze mě i pár kusů něčeho. Krvacim stále a čekám na výsledky krve hcg. Máte někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.12.19 12:05

Něco podobného se mi též stalo s tím rozdílem, že těhotenství bylo potvrzeno v 5tt bez srdeční akce, bylo mi řečeno, že to je naprosto normální a při další kontrole určitě bude. Další KO jsem se již nedočkala měla jsem silné křeče v podbřišku a následně průjem (přisuzovala jsem to tomu). Pár dní na to jsem začala trošku krvácet to mě už vyděsilo tak jsem jela na pohotovost a tam mi dr sdělil, že se prý jedná o takzvané zamlklé těhotenství a jsem cca 12tt (nechápu, kde se teda stala chyba) Byla jsem objednaná asi za dva dny na revizi, ale asi ve 3h ráno jsem začala neskutečně krvácet opravdu to byly snad litry krve a obrovské kusy něčeho (jako játra to vypadalo - No hrozný) takže jsem vyrazila do nemocnice hned. Ty další podrobnosti nebudu vytahovat už takhle jsem to dost prodloužila tak snad to nevadí. A vlastně ani nevím jestli je to tvůj případ, ale právě jak jsi to popsala přišlo mi to dost podobné. Tak mě kdyžtak omluv a zase by tato zkušenost mohla pomoct někomu jinému. Jo ještě dodám, že je to už 2 roky a nyní jsem opět těhotná a vše se vyvíjí tak jak má a jsme v polovině takže není všem dnům konec a co se má stát to se stane.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 12:23
@Anonymní píše:
Něco podobného se mi též stalo s tím rozdílem, že těhotenství bylo potvrzeno v 5tt bez srdeční akce, bylo mi řečeno, že to je naprosto normální a při další kontrole určitě bude. Další KO jsem se již nedočkala měla jsem silné křeče v podbřišku a následně průjem (přisuzovala jsem to tomu). Pár dní na to jsem začala trošku krvácet to mě už vyděsilo tak jsem jela na pohotovost a tam mi dr sdělil, že se prý jedná o takzvané zamlklé těhotenství a jsem cca 12tt (nechápu, kde se teda stala chyba) Byla jsem objednaná asi za dva dny na revizi, ale asi ve 3h ráno jsem začala neskutečně krvácet opravdu to byly snad litry krve a obrovské kusy něčeho (jako játra to vypadalo - No hrozný) takže jsem vyrazila do nemocnice hned. Ty další podrobnosti nebudu vytahovat už takhle jsem to dost prodloužila tak snad to nevadí. A vlastně ani nevím jestli je to tvůj případ, ale právě jak jsi to popsala přišlo mi to dost podobné. Tak mě kdyžtak omluv a zase by tato zkušenost mohla pomoct někomu jinému. Jo ještě dodám, že je to už 2 roky a nyní jsem opět těhotná a vše se vyvíjí tak jak má a jsme v polovině takže není všem dnům konec a co se má stát to se stane.

Já měla být podle MS 6tt a ty kusy mi přišli taky dost divne.. Žádná srazenina spíš něco, co popisujete vy. Jsem z toho dost špatná a mám strach se pokoušet o další těhotenství, že se to stane znovu :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 12:57

To naprosto chápu ten strach tam je vlastně celé těhotenství je sázka v loterii a co teprve po porodu to už má člověk strach navždycky. Teď bych počkala co k tomu řekne dr a podle toho se nějak zařídila a jak říkám co se má stát se stane, hlavně se tomu nepodávat je to těžké, ale člověk si holt musí taky trošku věřit. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 13:30
@Anonymní píše:
To naprosto chápu ten strach tam je vlastně celé těhotenství je sázka v loterii a co teprve po porodu to už má člověk strach navždycky. Teď bych počkala co k tomu řekne dr a podle toho se nějak zařídila a jak říkám co se má stát se stane, hlavně se tomu nepodávat je to těžké, ale člověk si holt musí taky trošku věřit. :hug:

Právě, strach celé těhotenství. Dnes je vlastně zázrak donosit dítě. A kdyby to mělo přijít v dobu, kdy to už bude velké, tak bych to asi nepřežila. Pořád si říkám, jestli to nemůže být má chyba, jestli jsem neudělala něco špatně :(

• Citovat
  • Nahlásit
138
17.12.19 21:30

Zdravím, bohužel jsem taky tuhle smutnou zkušenost měla minulý měsíc. Byla jsem po KET, doma jsem měla testy pozitivní, krev na HCG (14 dní po ket) vysoká hodnota. Doktor říkal že UTZ až za dva týdny, že to vypadá podle krve dobře. Jenže za několik dní jsem začala krvácet, z ničeho nic, bolest jen trochu jako MS. Samozřejmě jsem se vyděsila, že je to potrat a volala doktorovi. Ale měla jsem jen ležet a brát dál léky. Krvácení nebylo ani tak silné, odešel střední kus sraženiny. Do večera ustalo a další dny jen mírné krvácení (někdy jen špinění). Takže jsem měla určitou naději že to může dopadnout dobře, i takové případy jsou časté. Ale bohužel, na kontrole za pár dní byl pokles HCG a děloha prázdná. Měl to být začátek 6 tt. Doktor to uzavřel jako biochemické těhu, vysadila jsem léky a za dva dny se mi teprve spustila jakoby normální MS. Každý potrat nemusí provázet velké bolesti ani silné krvácení. U mě se tělo vyčistilo aspoň naštěstí bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
17.12.19 21:39

Zakladatelko, jak ti dopadli výsledky krve? Někdo opravdu hodně krvácí a přesto se těhu udrží, často je na vině hematom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 09:59

@Sarkaa90 já měla silné bolesti a krvacela jsem hned a stále krvacim.. První den že mě vypadl velký kus, pak už jen menší. Včera jsem volala dr a říkala, že je to téměř negativní nějakých 22, nevím co to znamená, nevyznám se v tom, tak jsem dnes byla podruhé na krvi, aby zjistili zda to klesá nebo stoupá, jestli to odešlo samo nebo jestli tomu bude potřeba pomoci. Ale potrat je stoprocentní :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 10:09

@Sarkaa90 já tedy nevím, jestli stihnu kontrolu u dr, protože krvacim a má za pár dní dovolenou, takže se na mě asi nestihne podívat, jestli to odešlo vše. Ale zajímá mě, jestli se můžeme pokoušet hned další cyklus nebo počkat ještě aspoň na jednu MS?

• Citovat
  • Nahlásit
138
18.12.19 10:19
@Anonymní píše:
@Sarkaa90 já tedy nevím, jestli stihnu kontrolu u dr, protože krvacim a má za pár dní dovolenou, takže se na mě asi nestihne podívat, jestli to odešlo vše. Ale zajímá mě, jestli se můžeme pokoušet hned další cyklus nebo počkat ještě aspoň na jednu MS?

To mě mrzí, že ti to takhle dopadlo. Jestli už je hodnota jen 22, tak to už je zbytkový HCG, to už nic. Já měla po krvácení HCG asi 380 jednotek, při kotrole za 5 dní hodnotu 80 jednotek (sleduje se právě klesání, hlavně aby to klesalo do nuly). Ženy, které přišly o dítě třeba kolem 10-12 tt, mají slabou hladinu HCG v těle klidně ještě tři týdny.
Já myslím, že pokud se budeš po fyzické stránce cítit dobře, zkus se snažit hned další cyklus. Pokud je po potratu revize - pak se musí dát pauza 3 měsíce než se začnete snažit. Ale pokud těhu skončilo brzo a děloha se vyčistila sama, spousta ženských naopak radí hned zkoušet. Najdeš na to i diskuze, kde ženský píšou jak otěhotněli přímo další cyklus, prý to tělo přijme lépe.
Doufala jsem, že to bude teď i můj případ, ale spíš se mi právě rozjíždí nová MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 11:40

@Sarkaa90 mě to také mrzí, měla jsem radost a teď jen smutek. Ptala jsem se u jiné dr a doporučuji počkat ještě měsíc aby proběhla ještě jedna MS aby se to nestalo znovu, tak raději počkáme a pak se uvidí :,(

• Citovat
  • Nahlásit
138
18.12.19 14:00
@Anonymní píše:
@Sarkaa90 mě to také mrzí, měla jsem radost a teď jen smutek. Ptala jsem se u jiné dr a doporučuji počkat ještě měsíc aby proběhla ještě jedna MS aby se to nestalo znovu, tak raději počkáme a pak se uvidí :,(

Jasně, určitě počkej, tím se nic nezkazí. Nevím jak dlouho už se snažíš otěhotnět, smutek toto samozřejmě je, bohužel si tím prochází spousta lidí. Hlavně aby se to do budoucna pořád neopakovalo. Já jsem otěhotněla právě poprvé po více jak 4 letech, takže tak rychlý konec mě taky zasáhl. Ale teď se na to dívám jako na zkušenost a na jednu stranu to pro mě v mé neplodnosti znamenalo nějaký posun. Do té doby vždy jen samé negativní těh. testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 14:13

@Sarkaa90 snažíme se od srpna ale tak moc jsem ho chtěla, že jsem i myslela, že se to povede hned, nakonec se povedlo v listopadu a teď to odešlo.. Pro mě hrozný.. Je mi 24 a děti ještě nemám

• Citovat
  • Nahlásit
138
18.12.19 14:27

Vím, že tě to moc nepotěší, ale opravdu vůbec nezoufej. Snažíš se teprve vlastně chvilku a počala jsi přirozeně. Co by za to jiné ženské daly.
Nikomu se nelíbí ta představa, že na těhotenství bude čekat několik let, ale bohužel někdy to tak bývá a člověk s tím nezmůže nic, ikdyby se na hlavu stavěl. Já jsem si byla naivně jistá, že jsem otěhotněla hned první měsíc snažení. A přitom desítky měsíců nic…
Máš krásný věk, určitě se ti podaří mimčo brzo, tohle bylo příkladem, že to jde. Nemusíš být z toho ve stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 21:08

@Sarkaa90 moc vám děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie