Biochemicke tehotenstvi-je potreba chodit hned k lekari?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.5.22 14:08

Biochemicke tehotenstvi-je potreba chodit hned k lekari?

Dobry den,
Snad me neukamenujete. Rada bych slysela, zda ma nekdo podobnou zkusenost.
Minuly tyden jsem v den Ms zjistila, ze mam slabe pozitivni test, ale par hodin na to jsem dostala menstruaci. Rekla si, ze je to zivot a ze se budeme snazit priste a pro jistotu si udelala nasledujici 3dny tehotensky test, abych se ujistila, ze HCG neroste. Nerostlo, test byl porad slabe pozitivni, po asi 5 dnech me preslo i nechutenstvi, ktere jsem mela. Dnes je mi opet zle, tak jsem si udelala test a ten mam porad pozitivni, dokonce bych rekla, ze silneji nez ten minuly tyden. Kazdopadne na to, ze uz je to 8.den po prvnim poz. testu o moc silnejsi neni :nevim:. Samozrejme hned jsem zavolala doktorce a jsem objednana na zitrek, ale nadavam si tu, ze jsem neco podcenila a mela tam skocit rovnou. Na druhou stranu-menstruaci jsem dostala normalne v terminu, neprislo mi dulezity to nejak resit a starat se v tom. Ted mam strach z mimodelozniho nebo nejak neprosperujiciho tehotenstvi. Je mi jasne, ze nejlip odpovi lekar, jen jsem se chtela zkusit zeptat, zda nekdo ma takovou zkusenost a jen mu HCG v krvi tak zvlastne kolisalo a pomalu klesalo :think: predem moc diky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
327
5.5.22 14:12

Ahoj, já to zažila 2× a k doktorovi jsem nešla..Pravda je, že když jsem začala krvácet, už jsem se žádnými dalšími testy nemučila, takže netuším jak dlouho tam ještě něco bylo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
5.5.22 14:14

Ahoj já jsem měla biochemické. Šla jsem k Dr HCG mi totiž stoupalo. Odeslal mě okamžitě do Nemocnice s žádankou, s tím že mě asi budou čistit. Naštěstí v Nemocnici byla super lékařka, která se rozhodla, že počká a chodila jsem co tyden na kontrolu. Trvalo měsíc než mi HCG kleslo na 0.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.22 14:18

@Mkilus to je zvlastni. Snad me na cisteni posilat nebudou. Ja MS dostala v terminu, logicky jsem si rekla, ze by tam snad ani nemeli co cistit :nevim: ale samozrejme nejsem lekar no

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.22 14:20

Že je to biochemické ti ale potvrdí až doktor tím, že tam opravdu nic neuvidí. Do té doby to může být mimoděložní, zamlklé… Takže je určitě dobře že jdeš. Zas dokud jsi neměla žádné velké bolesti, nic se neděje, jen kdyby tě v břiše bolelo, píchalo, jeď na pohotovost. Jinak tím, jestli půjdeš dřív nebo později, nic moc neovlivníš.

• Citovat
  • Nahlásit
26743
5.5.22 14:29

Já jsem ho měla šestkrát a nikdy jsem s tím k lékaři nešla. Pokud máš ale stále na testu druhou čárku, tak bych k lékaři šla, protože ta by tam neměla po menstruaci být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.22 14:53

Tak vam moc dekuji za reakce, doufam, ze mi zitra rekne, ze se mi pouze HCG drzi dlouho v krvi a na zadny cisteni apod. nemusim :( tak jeste jednou diky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.22 15:10
@Anonymní píše:
Tak vam moc dekuji za reakce, doufam, ze mi zitra rekne, ze se mi pouze HCG drzi dlouho v krvi a na zadny cisteni apod. nemusim :( tak jeste jednou diky

I kdyby tam bylo něco neprosperujícího, pokud to nebude mimoděložní aby tě ohrožovalo, tak se nemusí hned letět na čištění, dá se počkat, až to odejde samo. Já normálně počkala, doktor mě vůbec nikam neposílal, neviděl důvod, nebyl nakonec nutný žádný zásah - odešlo to někdy v 8 tt.

• Citovat
  • Nahlásit
56917
5.5.22 15:29

Podle mě jdeš tak akorát. Kdyby ti test slábnul až do negativního, nikam bych nechodila. Ale pokud je po osmi dnech stále lehce pozitivní a sílí, do toho dorazila MS… jo, šla bych taky. Na druhou stranu jít dřív, stejně se bude vyčkávat, co bude dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.22 15:37

Tak aspon muzu mit pocit, ze jsem nic nezadrbala :think: a ja uz si myslela, ze se budeme moct dal snazit :( … kdyby mi dnes zase nebylo zle, tak bych si ani zadny test nedelala… ale tak uvidim zitra, kazdopadne moc dekuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
501
5.5.22 16:10

Zrovna jsem se vrátila z nemocnice…10/4 SP v 7tt, od té doby hcg klesalo až do 19/4, kdy bylo na 30 jednotkách, pak ale 28/4 stouplo na 51…bohužel se výsledky k doktorce dostaly až dnes, laboratoř je omylem poslala jinam…doktorka mě okamžitě poslala do nemocnice, udělali mi utz (mám vysokou sliznici, může to být už s novým cyklem, ale může to být i mola), vzali krev a zítra zase na kontrolu…pokud bude hodnota stejná kolem 50, musím na kyretáž, pokud klesne, počkáme na MS a pak se uvidí…začínám z toho už být celkem slušně v p…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.22 17:32

Zdravim, tak ja nakonec stihla k doktorce skocit jeste dnes. Na UTZ nic neni, vajecniky v poradku, sliznice delohy odpovida ze je po menstruaci. Hodnoty HCG vubec neresila, takze ja jsem klidna. Normalne se budeme dal snazit a tehotenskej test uz delat nebudu a je to. Asi mi proste HCG klesa pomalu :think:

@bejuna29 Tak snad vse bude v poradku :hug: ale verim, ze jsou to nervy:(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.22 07:51

@bejuna29 a dejte vedet, jak jste dopadla :think: moc drzim palce, at je vse v poradku. Myslim, ze kdyby mi brali krev, tak by se to taky dal resilo, protoze test jsem mela stopro vic pozitivni nez minuly tyden, navic jsem si ho nedelala z ranni moci jak minuly tyden :think: trosku mi to lezi v hlave, ale je mozne, ze to HCG proste tak lita :nevim: sama jsem videla, ze ten utz delala poradne, vse pro jistotu i fotila a zakladala si to :think:

• Citovat
  • Nahlásit
501
6.5.22 07:55
@Anonymní píše:
@bejuna29 a dejte vedet, jak jste dopadla :think: moc drzim palce, at je vse v poradku. Myslim, ze kdyby mi brali krev, tak by se to taky dal resilo, protoze test jsem mela stopro vic pozitivni nez minuly tyden, navic jsem si ho nedelala z ranni moci jak minuly tyden :think: trosku mi to lezi v hlave, ale je mozne, ze to HCG proste tak lita :nevim: sama jsem videla, ze ten utz delala poradne, vse pro jistotu i fotila a zakladala si to :think:

Zrovna jedu na kontrolu…tak uvidíme, dám vědět. Mám strach, co Vám budu povídat. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.22 08:24

@bejuna29 Urcite to bude dobry, asi jste vychytala dobu, kdy se vam to tak vychylilo. Ja jsem MS dostala v utery, jeste do nedele mi bylo zle, pak se mi ulevilo a vcera zase zle, proto jsem si udelala ten test.. dnes je mi zase fajn, takze predpokladam, ze hodnota by mohla byt zase nizka… :nevim: je to ale zvlastni, ze to tak lita.. a je taky peknej des, ze je mi tak zle na uplnym zacatku :potlesk: :lol: me teda bylo spatne i s prvnim, ale asi ne tak brzo..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat