Biochemické těhotenství

84
11.1.21 11:41

Biochemické těhotenství (pauza)

Krásný den. Před 14 dny jsem zjistila dvě čárky na testu, které silili. Před týdnem jsem byla na vnitřím ultrazvuku na kterém nebylo nic vidět.
Odebral krev Hcg bylo 130 za dva dny 68, ale po vnitřním ultrazvuku jsem se rozkrvácela. Takže mi bylo jasné že to odchází v pátek mi dr řekl že teda to odkrvácí. Neřekl ani že se jednalo o biochemické těhotenství nic. Jen že je vhodné se snažit až za čtvrt roku. Což mi přijde divné když nebyl zákrok nebo kyretaz..🤯 máte někdo zkušenosti? Krásný den :smiling_face_with3_hearts:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19142
11.1.21 11:44

Nech proběhnout jednu menzes a pak můžeš. Ono to bylo na hraně mezi biochemickým a raným potratem, po biochemku by jsi mohla hned, ale já bych tomu radši dala jeden cyklus pauzu. Čtvrt roku je zbytečný čekat, ale lékař se tím sychruje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3137
11.1.21 12:02

Tohle je názor z minulého století, můžete se snažit hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2802
11.1.21 12:29

@All18 Muzete se snazit uplne hned, biochemko nic neni. Dokonce nekdo vklada po biochemku i embryo jako KET, ale tam se spis ten jeden cyklus pockat doporucuje - hlavne pro pocit. Ukazuje se, ze se nemusi cekat ani po brzkem (prvotrimestralnim) potratu (jsou na to vedecke studie). A jsou i nazory, ze po potratu je sliznice citlivejsi a sance je vyssi, ale na to studie nejsou nebo jsem nenasla (moc nehledala).
Ja osobne jeste trochu krvacim po potratu, ale jakmile mi bude dobre, tak pak uz budu cekat jen par dni a sex odkladat nebudu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 14:56

Stalo se mi také - nechala bych projít menses a snažila se o mimi znova:)

• Citovat
  • Nahlásit
84
11.1.21 20:42

Ženy jste skvěle 😍díky 😍 😍 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie