Biochemické těhotenství, potraty, neuchycení v děloze

Anonymní
30.8.21 21:29

Biochemické těhotenství, potraty, neuchyceni v děloze

Ahoj,
Máme dlouhodobý problém s partnerem a už jsme starší, takže nechceme čekat další dva tři roky, zda se nezadari náhodně bez pomoci :,(
Od ledna snažení. Leden krátký cyklus, únor biochemické - slabe pozitivní testy, těhotenské příznaky s navalovanim apod. Bolest břicha a nadmute. Březen se zase zadarilo, obdobně příznaky a posléze hnědý výtok - v dubnu potvrzeno mimoděložní těhotenství :,( :,( pak pauza červenec opět zadarilo se - biochemické. A teď v srpnu zřejmě to samé. Tentokrát příznaky nejsilnější, týden jsem měla na zvracení občas podbrisek občas bedra.. Těhotenský testy slabé pozitivní cca 10 den.. Včera si říkám, že mi není už tolik na zvracení a prsa bradavky tolik nejsou citlivé. Dnes 25den cyklu tři testy a všechny negativní :(
Už jsem totálně psychicky vyčerpaná a to i fyzicky. Tělo má každý měsíc teď hormonální bouři. Moje gynekolozka je pořád v klídku že se to stává.. Ale tohle už I nepřijde normální. Dokonce jsem měla ultrazvukem potvrzenou ovulaci.. Vše připraveno v pořádku.. Vypada to, že se proste neudrží v děloze. :(
Prosím máte někdo s tím zkušenost, kam jít, co dělat, čím to bylo :nevim:
Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24377
30.8.21 21:35

Já bych si dala klidně pár měsíců oraz, ono se to řekne, když spěcháš, ale pro tělo jsou takové hormonální výkyvy celkem zápřah a nebylo by od věci se nejdřív trochu vzpamatovat. Můžete zatím podstoupit nějaká vyšetření, proč se to neudrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3230
30.8.21 21:38

Objednala bych se do CARu. Na konzultaci a vyšetření. Na nic bych nečekala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
30.8.21 21:39

Myslím, že tomu dávají doktoři rok, ale nejsem si jistá.. :think:
To je přesně ten problém, kdy se testuje dřív než před termínem menstruace.. Takhle si skodis akorát sama sobě.. Po psychicke stránce.. A je normalni, ze před menstruací můzou být takovéhle problémy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2648
30.8.21 21:41

Měla jsem několik biochemek za sebou, šli jsme do CARu na vyšetření, jestli se něco nezjistí. Všechna vyšetření OK, to mne uklidnilo, dali jsme si pauzu pár měsíců a zkoušíme znovu. Kdyby se fakt nedařilo, tak máme v záloze ještě IVF s vyšetřením embryí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1910
30.8.21 21:45

A byly ty testy určitě pozitivní? Některé značky umí házet pěkné „duchy“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 00:35

@Kamkam jo byly. A jen pro info - prodělala jsem letos to mimodělozni, takže opravdu na sobě těhotenství mimo jiné poznám. A všechny testy byly dělaný ne proto, že jsme nedočkavy, ale kvůli stejným nezaměnitelným příznakům a zvýšené teplotě. Dokonce jsem i poznala, kdy slabnou a bohužel pak testy či krev negativní.. Vše proběhne cca 6-7 den od ovulace, následujících cca čtyři pět dní peklo a najednou to začne slabnout a je konečná :,(
Mezitím jsme měli 3 měsíce pauzu na rekonvalescenci a dokonce lázně.. Takže ten oraz tam taky byl. A už teď budu prvorodicka přes 35 let, takze dávat si čekací oraz místo vyřešit problém fakt nechci. Spíš jsem se ptala, zda se s tím některá setkala.
Případně o radu, kam se zkusit objednat a co chtít..
Moje dr je úplně k prdu.. Ta by to do 40 snad nechala byt :(

• Citovat
  • Nahlásit
2648
31.8.21 06:07

Rada tu už padla - co nejdříve se objednat do CARu, udělají všechna potřebná vyšetření a bez doprošování se. Pak se podle výsledků navrhne nějaký plán, co se dá ještě před IVF zkusit. Na svou dr. se nespoléhej, oni nejsou odborníci na plodnost a pojišťovny je dost škrtí, takže udělají jenom nějaký základ a tím jejich repertoár končí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
31.8.21 07:20

Jděte do CARu. Obzvlášť, jestli vás tlačí čas. Ve většině případů se jim podaří zjistit, co je špatně. Mimo jiné já taky prodělala biochemické a při dalším těhotenství jsem příznaky měla zase úplně jiné. Nespoléhala bych se na to, že s jistotou poznáš příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 08:15

Zkusím ten Car.snad nás vezmou bez zadanky. Našla jsem nejvíc ohlasů na Genet ta asi ten? Nerada bych, aby tlačili do IVF, ale spíš aby udělali vše potřebné.
A fakt nemám sílu tady vyvracet pochyby. Měla jsem potvrzeno i testy, neslo „jen o příznaky“. A od toho sem nepíšu.

• Citovat
  • Nahlásit
447
31.8.21 08:19

Není potřeba žádanka. My dostali žádanku na UNICU, tam se nám nelíbilo a pak jsme po vlastní ose šli do Repromedy. Nikdo žádanku nechtěl. Tím, že si to člověk platí, tak to neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1910
31.8.21 08:47
@Anonymní píše:
Zkusím ten Car.snad nás vezmou bez zadanky. Našla jsem nejvíc ohlasů na Genet ta asi ten? Nerada bych, aby tlačili do IVF, ale spíš aby udělali vše potřebné.
A fakt nemám sílu tady vyvracet pochyby. Měla jsem potvrzeno i testy, neslo „jen o příznaky“. A od toho sem nepíšu.

Probuh, neber to jako vyvrácení pochyb. Jen jsem se chtěla ujistit, jestli tě ty testy jen zbytečně nevystresovaly a nestrašily problémem, který nemusí existovat. Opravdu jsem to nemyslela jako nějaký rejpaní, ale už jsem tu prostě viděla takových testu, kde byly tak pěkné čárky a nakonec to bylo falešné (krev nula). Spíš jsem tě chtěla uklidnit, že tech nevydařených těhotenství nemuselo být tolik. Rozhodně to nebylo myšleno tak, že bych se chtěla dohadovat nebo tě přesvědčovat, že jich určitě nebylo tolik.
Hodně štěstí v tom caru. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 09:37

Děkuji a v té Repromede jsi spokojená? @Malineka

• Citovat
  • Nahlásit
447
31.8.21 09:41

Na Repromedě ano, UNICA měla takový na můj vkus až moc domácký přístup. Repromeda mi přišla víc profesionální. Největší nevýhoda ale je ta, že jak chodíš často na vyšetření, tak nemáš vždy stejného doktora, protože slouží na různé směny. Někdy mi to vadilo, protože neznali věci, které jsem řešila s jiným.
Ale asi je to logicé, že to tak. Nejde to časově zkloubit jen s jedním doktorem.
Jinak přístup super, prostředí moc pěkné a jako bonus tam vaří i bezkofeinové kafe ;)

Ať budeš mít tu nebu tu kliniku, tak se toho hlavně neboj. Když budeš chodit pozitivně naladěná, tak to nemusí být stresující, jak to jiné popisují. Taky jsme měli komplikace, ale pořád jsem pozitivně myslela na to miminko, které jednou budeme mít. Držím ti palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
31.8.21 13:49
@Anonymní píše:
Ahoj,
Máme dlouhodobý problém s partnerem a už jsme starší, takže nechceme čekat další dva tři roky, zda se nezadari náhodně bez pomoci :,(
Od ledna snažení. Leden krátký cyklus, únor biochemické - slabe pozitivní testy, těhotenské příznaky s navalovanim apod. Bolest břicha a nadmute. Březen se zase zadarilo, obdobně příznaky a posléze hnědý výtok - v dubnu potvrzeno mimoděložní těhotenství :,( :,( pak pauza červenec opět zadarilo se - biochemické. A teď v srpnu zřejmě to samé. Tentokrát příznaky nejsilnější, týden jsem měla na zvracení občas podbrisek občas bedra.. Těhotenský testy slabé pozitivní cca 10 den.. Včera si říkám, že mi není už tolik na zvracení a prsa bradavky tolik nejsou citlivé. Dnes 25den cyklu tři testy a všechny negativní :(
Už jsem totálně psychicky vyčerpaná a to i fyzicky. Tělo má každý měsíc teď hormonální bouři. Moje gynekolozka je pořád v klídku že se to stává.. Ale tohle už I nepřijde normální. Dokonce jsem měla ultrazvukem potvrzenou ovulaci.. Vše připraveno v pořádku.. Vypada to, že se proste neudrží v děloze. :(
Prosím máte někdo s tím zkušenost, kam jít, co dělat, čím to bylo :nevim:
Moc děkuji :srdce:

A co znamená starší? Pokud ti není 38 tak bych to nehrotila. Snažíte se par měsíců a to je normální. Já mám za sebou biochemek několik a několik ZT a samovolnych potratu, ale takhle jsem teda neblaznila. Chce to hlavně klid jinak se z toho zblaznis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat