Biochemické těhotenství při braní hormonální antikoncepce

Anonymní
1.8.20 16:37

Biochemické tehu na ha

Minulý týden jsem měla 7 denní pauzu, dostávám to pořád stejně, občas na hodinu přesně. Tenhle měsíc jsem v den kdy to mám dostat (3.pauzy) jen špinila a to i den po ní, ale v ten den se mi to začalo rozjíždět (4. den) a začal jsem tam mít krevní sraženiny/sliznici. 5.den pauzy se mi to rozjelo a mela jsem hodně sliznice. 6. den to samé, dost silná, v ten den jsem si i vzala první prášek z nového plata (posunuju si zrovna ms na jiný den, ale musím pomalu) a díky tomu vymizela. Dnes jsem si 18 dní po rizikovém styku dělala test a negativní.

Vysvětlím proč rizikový. Minulý měsíc jsem ve 3. týdnu měla řidší jednorázovou stolici ani ne 2 hodiny po užití tablety, gynekolog mi řekl že jen jednorázová stolice nemá vliv a nemám brát náhradní prášek a normálně udělat pauzu. Já kráva mu věřila a pak se, až bylo pozdě dočetla že ochrana může byt úplně narušena. Styk jsem měla vždy mimo mě, pak už s kondomem. Mohla bych být těhotná? Mohlo se stát že to bylo biochemické těhotenství?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12775
1.8.20 16:40

Styk byl mimo tebe, pak s ochranou v podobě kondomu, navic bereš ha, dostala si ms a mas negativní test a fakt se ptáš zda si byla těhotná? Tvl nene tohle :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
1.8.20 16:54

Občas přemýšlím, jak ženy zjišťovaly že těhotné jsou/nejsou bez sociálních sítí… :roll: ale, kvůli tobě jsem se koukla do věštecké koule aaaaaa těhotná nejsi :dance: a pravděpodobně jsi ani nebyla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
1.8.20 16:59

Ahoj, nemusíš se bát. Zpoždění /jen špinění mohlo být první den že stresu, pokud jsi se stresovala ohledně možného těhotenství. Pokud bys skutečně trefila ovulaci a vajíčko bylo oplodněné (což je velmi nepravděpodobné) pokud bys měla luteální fázi pod 9 dní, vajíčko by se stejně nestihlo uchytit a odešlo by spolu s pseudo menstruací. S něco jako průjmem v 3. týdnu a následným uděláním pauzy mám sama zkušenost, tenkrát mi bylo gyndarem doporučeno se 14 dní chránit jinak/dávat si pozor a pak už můžeme bez. Neotěhotněla jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.20 17:01
Tím mimo mě jsem myslela že se neudělal dovnitř, takhle to zní blbě :D Já vím že to zní hloupě, jen jsem se hodně strachovala.
@lachtanice86 píše:
Styk byl mimo tebe, pak s ochranou v podobě kondomu, navic bereš ha, dostala si ms a mas negativní test a fakt se ptáš zda si byla těhotná? Tvl nene tohle :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
12775
1.8.20 17:26
@Anonymní píše:
Tím mimo mě jsem myslela že se neudělal dovnitř, takhle to zní blbě :D Já vím že to zní hloupě, jen jsem se hodně strachovala.

To mi došlo že se udělal mimo a proto mi ten dotaz přijde tak debi.lni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.20 19:03
@lachtanice86 píše:
To mi došlo že se udělal mimo a proto mi ten dotaz přijde tak debi.lni

Já po sexu pak měla výtok, lekla jsem se jestli to nemohla bych ovulace, to by pak bylo hodně špatný. Jinak by mě nějaké těhotenství ani nenapadlo. Průjem minulý měsíc, výtok, slabší ms… Dohromady mě to fakt vystrašilo.

• Nahlásit
  • Citovat
15707
1.8.20 19:28

Dvě hodiny po spolknutí máš ještě prášek v žaludku. Aspoň si nastuduj něco o trávícím cyklu… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.20 20:32
@Janli píše:
Dvě hodiny po spolknutí máš ještě prášek v žaludku. Aspoň si nastuduj něco o trávícím cyklu… :roll:

Já vždycky četla že pokud je něco do 4 hodin po užití, je to průser. To je pro mě novinka a to jsem o tom četla hodně :D díky

• Nahlásit
  • Citovat
86
2.8.20 22:19

Holka, ty si jeste vetsi blazen jak ja :roll: absolutne to neni rizikovy a ty nwmuzes byt tehotna…vic ver svymu doktoru nez tomu, co nekde i prectes..a v pribalovym letaku strasi, aby to zadna nebrala na lehkou vahu, ale kdyz te uklidnil doktor, tak bud klidna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama