Bioderma photoderm kid – můžu s ním mazat 4měsíční miminko?

2436
13.6.21 11:55

Bioderma photoderm kid- můžu?

Zdravím dámy. Myslíte, že můžu mazat čtyřměsíční mimi tímto krémem? Názorů je „nečekaně“ spousta, takže zase nevím. Mazat budu, jen nevím čím. Poraďte prosím. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
191
13.6.21 12:34

Ahoj. Já bych spíš takové miminko na slunce mezi cca 10-16h ani nedávala, někam do stínu na deku, nebo zastinit kočárek.. Neviděla jsem nikdy žádnou z kamarádek mazat miminka, spíš vyhledávat stin..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21382
13.6.21 12:50

Mimina jsem mazala az od roka a kremama, doporučenýma z lekarny nebo dermatologem.
Ctyrmesicni dite ani samo nesedí, nevidim duvod proč mazat mimino, kdyz ho muzu schovat do stínu nebo dat stínítko pres kočár. Obcas jsem mazla detem jen hřbety rukou, kdyz se v kočárku držely madla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
13.6.21 12:57

@vannilka samozřejmě bude pouze ve stínu, ale jak víme, záření působí i ve stínu, mazat by se mělo i tak.. Jen se za boha nemůžu nikde dočíst, jestli můžou takto malá mimca i tento krém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
13.6.21 13:10

Ideální je hledat informace přímo od zdroje. Výrobcem je Bioderma, z jejich stránek, vhodný pro děti starší než 12měsiců viz. https://www.bioderma-cz.com/…mleko-spf-50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
13.6.21 13:15

@Finkaa :palec: díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3661
13.6.21 16:09

Kup nějaký krém s minerálním filtrem. Např. Wooden spoon, Anela, Badger. To je pro děti (i dospělé) nejbezpečnější. Jsou v tom jen rostlinná másla a oxid zinečnatý, v některých teda i heřmánek, ale dají se vybrat bez parfemace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat