Biodrogerie - Seventh

681
19.5.16 09:34

Biodrogerie - Seventh

Hezký den,
s malým miminkem člověk začne uvažovat o tom množství chemických prostředků, které jsou doma. Na všem ty zkřížené pařáty…
Našla jsem stránku biodrogerie.cz, která nabízí přírodní a netoxické prostředky Seventh. Jsou tam kapsle do myčky, prací gely, odstraňovače skvrn, přípravky na vytírání atd.
To mě nadchlo. Nemusela bych se tolik bát, s čím vším přijde prcek do styku. Na druhou stranu s tím nemám zkušenost, nevím, zda výrobky fungují a zda jsou skutečně tak nezávadné…
Znáte je někdo? Používáte?
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

481
19.5.16 10:49

Ahoj já používám pravidelně už dva roky z této drogerie - prostředek na mytí nádobí, prací prášek, kapsle do myčky a pak takový ten sprej na čištění koupelen a mastnoty. Jsem naprosto spokojená a opravdu můžu doporučit. Koupila jsem tam i nějaké dětské gely na mytí. Mám roční dítě, takže vše ocucává, strká do pusy..a takhle mám opravdu jistotu, že je vše ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
19.5.16 10:57

@En.Joy Super, díky za reakci :palec: Takže to dobře vypere i umyje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
19.5.16 11:12

Našla jsem jednu „prima“ referenci:

Obsahuje rakovinotvornou a zdraví silně nebezpečnou látku Sodium Lauryl Sulfát! Nenechte se zmást slovem Natural v názvu (název zní Natural Dish Liquid - tedy Přírodní prostředek na nádobí). Tato látka je dokonce uvedená ve složení hned na 2. místě, (na 1. je voda), tedy je jí tam poměrně hodně. Takže kdo nechcete dostat časem rakovinu a chcete se takovému fujtaxlu vyhnout, tak to nekupujte.

Viz. http://ekologicke-myti-nadobi.heureka.cz/…5-l/recenze/#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
19.5.16 11:14

S účinností to taky nebude žádná sláva:

http://ekologicke-myti-nadobi.heureka.cz/…5-l/recenze/#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
19.5.16 11:18

@WaIl Tady zase reakce obchodu:
Dobrý den, děkujeme za nákup. Nicméně velmi nás mrzí, že komentujete věci, kterým bohužel nerozumíte aohrožujete tím naši pověst. Zmíněná látka je derivovaná z kukuřičného oleje a je zcela bezpečná. To že se na trhu objevují tyto látky i z ropných produktů není naše chyba. Všechny výrobky Seventh Generation jsou certifikované americkou USDA jako takzvaně Bio based tedy rostlinného původu.
Mimochodem to, že by snad měla být zmíněná látka rakovinotvorná, je opravdu naprostý nesmysl.
Dále bych chtěl upozornit, že detailní složení každého výrobku je na webu uvedeno v záložce Více informací. Z toho vyplývá, že vůbec nic toho co píšete není pravda.
Prosíme vás proto abyste zvážila smazání vašeho příspěvku, který je celý zcela nepravdivý. Děkujeme.

Tak by mě zajímalo, zda se najde někdo, kdo tomu rozumí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
19.5.16 11:24

@knupka Aha, tak to opravdu nevím. Ale pokud mají složení na webu, tak ok.

Tady je pár kladných ohlasů:

http://ekologicke-myti-nadobi.heureka.cz/…zvor-740-ml/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
481
19.5.16 11:33

Tak třeba praci prášek nepeni tolik co chemický ale prádlo je vyprane stejne dobře. Chemicka drogerka taky více voní, protoze je v ni syntetika a přírodní prostředky mají slabší vůni. Ale když umyjes nádobí seventh gelem nebo jarem, tak je to umyte uplne stejne dobře, ja žádný rozdíl nevidím, kromě třeba te vune a pěněni, ale to je mi uprimne jedno. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
481
19.5.16 11:38
@WaIl píše:
S účinností to taky nebude žádná sláva:http://ekologicke-myti-nadobi.heureka.cz/…5-l/recenze/#…

Tak uprimne ja si myslím, že než spoléhat na recenze nějakých chytráku, kteří mluvi o rakovinotvornych látkách a zjevne tomu nerozumi je fakt lepší zkusit jeden prostředek sama a o účincích se přesvědčit. Já jsem velmi spokojena a na čistotě sve domácnosti si hodně zakládám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2661
19.5.16 11:51

Ja peru v tehle znacce a spokojenost. Zazrany skvrny nevypere, ale to ani komercni prostredky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
25.5.16 15:15

Já měla kapsle do pračky a i prací prášek, ten byl pro mě lepší, kapsle se vždy zasekla vespod dvířek a nerozpustila se během praní, to určitě nedoporučuju. Účinnost praní mi přišla dobrá, samozřejmě chemie typu Persil vypere lépe : )
Pak jsem měla tekuté mýdlo bez vůně i s vůní, myslím pomeranč, to mi teda vůbec nevonělo, ale jinak příjemné. Čistidlo do wc za mě moc nefungovalo, neustále pocit nečistého wc.
Ještě tam mají fajn výrobky Method, mrkni, od nich jsem taky pár věcí měla a něco bylo super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama