Biogai a miminko dva dny hrozně pláče

294
5.2.21 18:47

Biogaia a miminko dva dny hrozne place

Ahoj holky. Jdu si pro radu. Mam mesicni holcicku a dost nas trapily prdiky a ani s tim kakanim to nebylo slavne. Hrozne tlacila a paj vytlacila jen takove zaspineni pliny, tak jsme nasadily v nedeli kapky Biogaia. Take na doporuceni doktorky mala uziva Espumisan (ale ten ji moc nepomaha dle meho nazoru). A ted ten problem - od vcerejska hrozne krici po kazdem kojeni a jinde nez na ruce nebo na hrudi neusne. Driv nemela s usinanim vubec problem. Nekrouti se a myslim ze ani prdiky ji netrapi. Kakani mi prijde take v normalu. Myslite, ze ten rev muzou mit na svedomi ty kapky Biogaia? Nebo nevite cim by to mohlo byt?

Predem dekuji za rady a tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62223
5.2.21 19:02

@LucinkaK93 zkus je vysadit a uvidíš. Příčina může být téměř jakákoliv od toho, že je pretazena až po bolavé bříško, teplo, zima, hlad atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
5.2.21 19:08

@martina.se kdyz ja mam strach, aby se ji zase nevratily prdiky, ale asi to zitra zkusim. Nechci ty leky moc kombinovat, abych ji spis neublizila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62223
5.2.21 19:19
@LucinkaK93 píše:
@martina.se kdyz ja mam strach, aby se ji zase nevratily prdiky, ale asi to zitra zkusim. Nechci ty leky moc kombinovat, abych ji spis neublizila.

Klid.. Když se vrátí, dáš jiné kapky atd.. U nás třeba nezabraly žádné.. Prostě děs

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
5.2.21 19:24
@martina.se píše:
Klid.. Když se vrátí, dáš jiné kapky atd.. U nás třeba nezabraly žádné.. Prostě děs

No uvidime. Zkusim vysadit biogaiu a nechat jen espumisan. Kdyz se prdiky vrati tak zkusime neco jineho. Celkem jsem slysela dobre recenze na Baby calm nebo tak nejak. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1316
5.2.21 19:30

Nám třeba vadil i espumisan. Prostě cokoliv, v čem byl olej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
5.2.21 20:02

Tak u nás naopak byl problém Espumisan ale Biogaia byla v pohodě ;) chce to vyzkoušet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
5.2.21 20:35

Holky me jeste napadlo, zda se nemuze jednat o zanet ouska? Vcera ji pri koupani trosku natekla voda do ouska. Jak by se zanet dal poznat doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
5.2.21 22:11
@LucinkaK93 píše:
Holky me jeste napadlo, zda se nemuze jednat o zanet ouska? Vcera ji pri koupani trosku natekla voda do ouska. Jak by se zanet dal poznat doma?

já se zezačátku taky bála ponořit uši, ale miminkům to vůbec neškodí, v děloze byly taky v plodové vodě..
Jinak nám Biogaia začla účinkovat az tak po týdnu..tak zkus vydrzet jeste 2,3dny..a neni to Vigantolem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
5.2.21 22:31
@Dominikap0 píše:
já se zezačátku taky bála ponořit uši, ale miminkům to vůbec neškodí, v děloze byly taky v plodové vodě..
Jinak nám Biogaia začla účinkovat az tak po týdnu..tak zkus vydrzet jeste 2,3dny..a neni to Vigantolem?

Vigantol davame uz 14 dni a zatim nic nebylo. Nevim cim by to mohlo byt. :nevim: prdiky ji dle meho nazoru netrapi - nekrouti se a slysim ji prdet, stolice take minimalne 3× denne a to poradne. Hlad asi taky ne - sama se od prsu odtahuje a to jeste mliko tece. Doufam, ze jen dnes proste nemela svuj den. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
5.2.21 22:39
@LucinkaK93 píše:
Vigantol davame uz 14 dni a zatim nic nebylo. Nevim cim by to mohlo byt. :nevim: prdiky ji dle meho nazoru netrapi - nekrouti se a slysim ji prdet, stolice take minimalne 3× denne a to poradne. Hlad asi taky ne - sama se od prsu odtahuje a to jeste mliko tece. Doufam, ze jen dnes proste nemela svuj den. :)

Tak možná potřebuje jen vaši blízkost..co šátek nebo nosítko?🙂přítel, když zezačátku na chvilku hlídal, v tom mel malou pokazdy, protoze byla spokojena a nikdy mu nervala..
a ten Espumisan davate jak casto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
6.2.21 02:13
@Dominikap0 píše:
Tak možná potřebuje jen vaši blízkost..co šátek nebo nosítko?🙂přítel, když zezačátku na chvilku hlídal, v tom mel malou pokazdy, protoze byla spokojena a nikdy mu nervala..
a ten Espumisan davate jak casto?

No premyslela jsem nad nositkem, ale muj lekar mi to moc nedoporucil kvuli zadum. Mela jsem jiz nekolikrat vyhrezlou plotynku. Espumissan davame dle doktorky pred kazdym kojenim 5 kapek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
6.2.21 11:52

Jeste jsem se chtela zeptat, vcera vecer a dnes rano mela mala ridkou stolici barvy vajicek. Myslite ze to muzou mit na svedomi ty kapky Biogaia? Pred naplnenim pliny byla hrozne neklidna, pak to vypustila a ted hezky spinka. Jinak kadi takk 3× max 4× denne. Mam strach aby to nebyl prujem. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat