BioGaia - má někdo negativní zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Naiad93
Nováček 10 příspěvků 06.02.19 11:22
BioGaia - negativní zkušenosti

Má některá z vás špatné zkušenosti s kapkami BioGaia?

Reakce:
Kukacka123
Závislačka 3074 příspěvků 06.02.19 11:26

@Naiad93 ja sama ne, ani jsme nezkouseli… ale kamaradka ano a jeji mala mela silenou zacpu :nevim: ale zas mam i kamaradku a jeji male sedela…asi budes muset zkusit, kazdemu diteti sedi neco jineho ;)

Janli
Kelišová 7254 příspěvků 06.02.19 11:56

Jako jediné se dávají nedonošeným miminkům, takže jsou opravdu šetrné.

lachtanice86
Kelišová 7181 příspěvků 06.02.19 12:03

Malá po nich měla zácpu ale to i po espumizanu

barbuchablond
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 06.02.19 12:07

Dcera trpěla na silné koliky, bez rektální rourky se nevykakala. Jako svědomitá matka jsem jí samozřejmě dávala BioGaiu, ale pak jsem vysledovala, že po tom se jí kolika zhoršila. Vysazení trochu pomohlo. Nemohla ani Vigantol. Syn s BioGaiou neměl problém.

lolink
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 06.02.19 12:08

Maly po ni mel boleni bricha, vyhodila jsem 400, - :mrgreen:. Takze u nej to melo uplne opacny efekt.

chs.jasmin
Echt Kelišová 8522 příspěvků 06.02.19 12:21
@Naiad93 píše:
Má některá z vás špatné zkušenosti s kapkami BioGaia?

Ahoj,

nám dali v nemocnici, když měla dcera v 6měsících adenoviry a potřebovalo se ji trošku ulevit (projevovalo se to zvracením a průjmem) a super - i pokožka se ji zlepšila :nevim: Další balení jsem už nekupovala, nebylo podle mě potřeba…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >