Biogaia po první dávce velké zhoršení

71
19.12.20 22:26

Biogaia po první dávce velké zhoršení.

Prosím vás dnes jsem poprvé dala Biogaiu jelikož má malá tuhou stolici ale že by byla nějak neklidná a pláčící to ne a když jsem dala dnes Biogaiu tak od té doby nespí je neklidná a prostě úplně jiný miminko… Je možné že je to z toho??
A ještě se zeptám Biogaia + viburcol je to možné dohromady??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1367
19.12.20 23:19

U druhého dítěte jsem BioGaiu nemohla dávat, zhoršovalo to už tak hrozné koliky. Nemohla nic, ani Vigantol, ani takové ty bylinné kapky proti nadýmání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.12.20 00:58

Nas maly mel 2,5 mesice kazdy vecer 3-6hod zachvaty od bolesti bricha. Biogaiu jsme mu davali od 2 tydnu a naivne cekali, az to zacne fungovat. Nakonec po precteni prispevku Bagarove jsme vysadili Vigantol a od te doby zazrak, uplne jine dite. Zkus treba vynechat par dni kombinaci Vigantol a Gaia, treba se to nesnese. My ted mame jine D, ktere je na bazi slunecnicoveho oleje, stejne jako Gaia a uz nemame s touto kombinaci zadny problem. Vigantol je tusim na bazi palmoveho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
20.12.20 08:06

@MimiLola Naši kluci dvojcata po biogaie zvraceli, ale ze jako fakt safle. A to byli neblinkaci miminka. Takže jsme to hned dali stranou a pomohly nam probiotika Maxik z dr. Maxe. Takze podle mě to může být tou biogaiou, musi se to zkoušet. Jestli dáváš vigantol, tak na chvilku vysad-my davali vitamin D od terezie, s tim, ze jsme dávali jednou týdně 2 kapicky, jinak po 1 kapicce a když bylo po boleni bříška, tak jsme se k vigantolu zase vratili (vigantol je jediný přípravek, ne doplněk stravy, ktery je „medicinsky“ potvrzený, že v tom to decko opravdu je) - dle slov dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
20.12.20 09:17

@Kika2020
Můžu se zeptat jaké jiné D teď máte?? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...