Biogaia s D3 x Vigantol

12.1.20 10:05

Biogaia s D3 x Vigantol

Ahojky dámy, maminky, potřebuji radu, mám měsíc a něco starého chlapečka, trpíme velmi na prdiky, asi jako většina kluků. Nicméně chci se zeptat, dáváme Biogaiu, která teď nove obsahuje i vitamin D, nicméně od doktorky máme nařízeno dávat 1 kapku denně Vigantolu. Mám pocit ze od te doby malý pláče, kroutí se a bříško ho bolí ještě více. Napadlo mě třeba jestli to není kvůli tomu, doktorce sem řekla co malému dávám a prý v pořádku. Nestačilo by kdybych mu kapala jen tu Biogaiu? Myslíte, ze bude mít toho vitamínu dost? Ještě chci dodat, ze plne kojim, takže mléko nijak nezmenim :) Moc děkuji za odpověď zkušenějších :srdce:

Příspěvek upraven 12.01.20 v 10:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.1.20 10:12

A nemuze mít ty prdiky spis z toho vigantolu? My meli stejny problem a po vysazeni vigantolu problem zmizel a misto neho davame vitamin d3 od terezia.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 10:14

@Barunka456 noo nevím prave i to mě napadlo sem z toho nestatna.. je mi ho líto.. děkuji za radu možná zkusím též změnu.. mě šlo spis o to jestli když je obsazen v te Biogaie jestli ho není třeba víc na nej.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 10:19

@Rousie.ei je to dost mozne. Ja resila stejny problem ale s biopronem, ve kterem je take obsazen vit. d3. Doktorka mi rekla ze mam pouzivat jen ten biopron. A cetla sem i diskuse a hodne maminek rika, ze v lekarne jim rikali, ze by mel byt vitamin obsazen v biogaie a biopronu dostacujici a nemusi se davat uz nic k tomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 10:21

@Barunka456 ahaa vidíte tak moc dekuju zkusím tedy Vigantol vysadit a uvidíme zda se to zlepší ;) děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
12.1.20 10:27

@Rousie.ei nám sama dětská dotorka řekla, ať Vigantol nedávám a přejdu na Biopron. Vigantol může způsobovat koliky, zatím to není úplně potvrzené, ale ani vyloučené a naše doktorka si tyhle nové studie dost hlídá a věřím jí. Malé pomohlo buď tohle, nebo změna mléka, nebo možná obojí, ale u biopronu jsem zůstala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 10:31

@Berry77 to je super, tak ta naše mi přijde ze to míč neřeší… no já plne kojim takže změna mlicka u nás nejde :D zkusím ho nedávat možná je to opravdu z toho budu dávat jen tu biogaiu a snad se to zlepší. Malyho je mi líto a já sem ko protože klid je jen v náruči nebo u prsa a já se nehnu ani skoro na záchod aby nebrecel..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
12.1.20 10:40

@Rousie.ei zkus to a ještě se přeptej na Probiotic Baby. Probiotika při bolení bříška taky pomáhají. Ať to brzy přejde :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 10:48

Taky jsem se podivovala nad reklamou. Do biogai něco, co často dělá problém dětem :roll: něco jako podávat espumisan s výtažkem z hrachu a čočky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 12:24

@Bubla Bůčková přesně tak je to zvláštní no snad mu to pomůže :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 12:25

@Berry77 moc dekuju za rada snad to přejde dekuju :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
12.1.20 12:38
  • Nahlásit
  • Citovat