BioGaia s Dckem a vigantol

Anonymní
23.6.21 21:00

BioGaia s Dckem a vigantol

Ahoj holky prosím vás pořídila sem malému BioGaiu s D a dáváme i vigantol. Nemuze mu tolik D uškodit? Dekuju :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2809
23.6.21 21:03

Dčkem se dá předávkovat, spočítala bych si kolik tam je. Pokud dáváte vigantolu jednu kapku, tak bych to neřešila, ale někteří doktoři dívají už od miminka 2 kapky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2992
23.6.21 21:14

Obojí bych nedávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
23.6.21 21:23

V lékárně i doktorka mi řekla ať kojenci dávám jen BioGaiu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 21:33

Dáváme jednu kapku Vigantolu. Tak já vykapu BioGaiu s D a vynechám po tu dobu Vigantol a pak koupím BioGaiu bez D a vrátím se k Vigantolu.. jestli to jde takle snadno. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
4293
23.6.21 22:01
@Anonymní píše:
Dáváme jednu kapku Vigantolu. Tak já vykapu BioGaiu s D a vynechám po tu dobu Vigantol a pak koupím BioGaiu bez D a vrátím se k Vigantolu.. jestli to jde takle snadno. :think:

Ano, tak bych to udělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
23.6.21 22:33

Určitě nedávat obojí - my teda dáváme Biopron a doktorka nás rovnou upozornila, že mají dva typy - jeden s Déčkem a jeden bez, tak že si máme koupit ten bez Déčka. Taky jinak máme Vigantol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.21 23:03

Nedávat obojí!!! Pokud je Biogaia s D tak nedávat vigantol! Vitamínem D se dá předávkovat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9777
23.6.21 23:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím vás pořídila sem malému BioGaiu s D a dáváme i vigantol. Nemuze mu tolik D uškodit? Dekuju :kytka:

Ahojky, radila jsem se s doktorkou. nejdřív se na tu BioGaiu netvářila s tím Déčkem, že ho tam není dostatek podle nějakých studií, jako ve Vigantolu, ale říkala, že jak je teď víc slunce, tak ať dávám tuhle Biogaiu a pak, až na podzim, ať zase místo toho začnu Vigantol dávat. Spíš si myslím, že to dávat, teď, když Déčko je i ze sluníčka, tak je to zbytečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7631
24.6.21 02:51

Holky ja se pripichnu. Nemam Bio Gaiu, ale Biopron Baby +. Je to taky s vit. D. V te denni davce probiotik je cca 30% doporucene denni hodnoty vit. D. Asi je taky hloupost davat k tomu jeste Vigantol, ze? Kor ted v lete…miminkum je mesic.

Nasla jsem dva dotazy na Benu lekarne. U jednoho je odpoved lekarnika, ze se nema davat spolecne, u druheho je odpoved, ze vyrobce pocita u deti a Vigantolem a Dcka je teda v Biopronu malo, tudiz se spolecne davat muze. Tak ted fakt nevim… Diky :)

Jinak probiotika kupoval manzel, ja to zjistila doma, ze je tam i D navic, takze pripadne info od lekarnice nevim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9777
29.6.21 14:57

@Kukacka123 Já myslím, že to stačí na to léto, jen to nebo to druhé. Kdybys pořád nevěděla, tak se zeptej dětské doktorky, co ona na to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat