Bioil mi ničí pleť + mám po něm černé tečky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 19.04.18 21:38
Bioil mi ničí pleť + mám po něm černé tečky

Začala jsem používat bioil kvůli jizvickam po akné. Používám ho cca 9dní na bradu, kde jsem toho měla nejvíc, ráno a večer (nechci to zakřiknout, ale pokroky vidím ). Večer si ho dám rovnou na celý obličej jako hydrataci, protože přes den používám gel od Uriage ( i večer) a krém od Uriage na pupínky. Jenže se mi zdá, že se mi po tom bioilu začala dělat kurpice ( takový ty malý pupínky ) a taky víc černý tečky ( třeba jsem si teď dala peeling, který mě krásně zbavil černých tecek a hned po tom jsem si dala pro hydrataci ten bioil a hned se zase objevily ) Myslíte, že je to kvůli tomu? Já jinak nevím co používat večer na tu hyrrataci. Další drahý přípravek se mi nechce kupovat, protože si ani nemůžu být jistá jestli by fungoval…

Reakce:

jezz1e
Kecalka 289 příspěvků 19.04.18 21:46

Jestli máš spíš mastnou pleť, tak bych to s ním zas nepřeháněla - já musím vždy olej střídat s krémem, jinak mi pleť taky hrubne. A to jí mám spíš suchou.

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 19.04.18 22:47

Bioil jsem zkusila nekolikrat a je nanic, je to jen reklama…zkus na jizvicky laser na plasticke chirurgii, levnejsi nez patlat se olejem, rychle a zarucene ucinne…Uzivej normalni peeling, masku, cisti, hydratacni krem - a bioil nekomu dej

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 19.04.18 22:49

P. s.jinak kazdy olej, i slavny kokosovy tuk :-),v konecnem vysledku vysusuje :-)…takze pryc s tim, oleje a tucna mazadla nejvys v zime..CISTI SI VODOU A PLETOVYM MLEKEM a zajdi si na kosmetiku…Resila jsem totez co ty, mluvim z praxe.Dnes je mi 40,vim co rikam

Adina_13
Stálice 88 příspěvků 3 inzeráty 19.04.18 23:06

Bi Oil obsahuje paraffinum liquidim, to bych si zrovna na pleť se sklony k akné nedávala… kup si kvalitní hydratační péči (s Uriage nemám zkušenosti, ale možná to je fajn značka) a vyhledej dobrou kosmetičku, jak již zaznělo výše ;)

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 20.04.18 06:11

Ale co mám teda používat na pleť večer??

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 20.04.18 12:54

@Mawajka00 nic,vycistit mlekem, dat hydratacni gel, treba od mary kay a dela ho spousta znacek. pripojim se k nazoru, bioil je naprosty smejd!!!

Adina_13
Stálice 88 příspěvků 3 inzeráty 20.04.18 14:15

@Mawajka00 Základem je odlíčit a tonizovat, na to hodně lidí zapomíná. Koukni třeba na produkty Kiehl's, ty mi hodně vyhovují, trpím na hormonálním akné. Před těhotenstvím jsem používala Dr. Hauschka (má dobře popsané fáze starání se o plěť), ale v těhotentsví mi tyto produkty přestaly stačit. Na Kiehl's jsem slyšela hodně chvály a opravdu musím říct, že jejich hydratační krém je super a to samé avokádový oční, to je pro mě zázrak a nahradil můj oblíbený Benefit. Důležité je čistit ráno i večer, ne pouze večer odlíčit, v noci se pleť sama čistí a proto se to vše ráno musí pěkně odstranit. Co ale pořád používám, tak je mandlový peeling (čistící krém) Dr. Hauschka, ten se jemně zatlačuje do pleti, žádné krouživé pohyby a spláchnout.
Takže - odlíčit (vyčistit), tonizovat, hydratovat a to vše ideálně od jedné značky, ať se to na pleti nepere :mavam: Teď si ještě dělám zálusk na péči Hydropeptide, ale investice je vyšší, tak zatím odolávám :)

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 20.04.18 14:58
@Adina13 píše:
@Mawajka00 Základem je odlíčit a tonizovat, na to hodně lidí zapomíná. Koukni třeba na produkty Kiehl's, ty mi hodně vyhovují, trpím na hormonálním akné. Před těhotenstvím jsem používala Dr. Hauschka (má dobře popsané fáze starání se o plěť), ale v těhotentsví mi tyto produkty přestaly stačit. Na Kiehl's jsem slyšela hodně chvály a opravdu musím říct, že jejich hydratační krém je super a to samé avokádový oční, to je pro mě zázrak a nahradil můj oblíbený Benefit. Důležité je čistit ráno i večer, ne pouze večer odlíčit, v noci se pleť sama čistí a proto se to vše ráno musí pěkně odstranit. Co ale pořád používám, tak je mandlový peeling (čistící krém) Dr. Hauschka, ten se jemně zatlačuje do pleti, žádné krouživé pohyby a spláchnout.
Takže - odlíčit (vyčistit), tonizovat, hydratovat a to vše ideálně od jedné značky, ať se to na pleti nepere :mavam: Teď si ještě dělám zálusk na péči Hydropeptide, ale investice je vyšší, tak zatím odolávám :)

A mam si tu plet vycisitit i kdyz se spotim? Protože teď je léto a mám ofinu a čelo se mi celkem potí

Adina_13
Stálice 88 příspěvků 3 inzeráty 20.04.18 15:05

@Mawajka00 Taky mám ofinu a vždy to řeším jen přiložením papírového kapesníčku, aby odsál ten přebytečný maz. Pokud se ti hodně mastí pleť během dne, tak existují i speciální kapesníčky, které jsou přímo na to určené, na léto dobrý vynález, ale mě poslouží i obyč kapesníček. Zase všeho moc škodí, když budeš přes den používat nějaký čistící gel/krém, pleť bude mít tendenci produkovat více mazu, ráno a večer je akorát. Stačí opravdu jen „osušit“ a hlavně si nesahat zbytečně na pleť, pozor i na mobil, je na něm spousta bakterií a jak si ho přikládáme k uchu a následně lícím, tak se množí bakterie, sem tam si ho přetři desinfekčním čističem nebo antibakteriálním gelem na ruce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >