Biolampa - vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 30.11.10 17:50
Biolampa - vaše zkušenosti

Dobrý den všem,
prosím o vaše zkušenosti s biolampou, chci ji pořídit rodičům k vánocům, ale není to levná položka a tak pátrám po reálných zkušenosti.
Moc všem děkuji za pomoc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dzarunka
Neúnavná pisatelka 15039 příspěvků 3 inzeráty 30.11.10 17:53

tchán se na to ptal u doktorka a prý je to nesmysl,už jí měli i koupenou ale rychle jí šli vrátit :nevim:

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 30.11.10 18:29

Myslíš tu od Zepteru? Mno, je to obyčejná baterka s polarizačním filtrem, který koupíš (např. k foťáku) tak do pětikila. Jestli to má nějaké účinky na zdraví - to teda netuším, ale kdyby mělo, si to radši vyrobím svítítko sama. Upřímně, já se děsím vždycky, když rodiče vyrazí na takovouhle předváděčku, čím se zas nechaj napálit. Tuhle lampu už jsem jim jednou vymlouvala :roll: :zed:

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 30.11.10 18:59
Gina108 píše:
Myslíš tu od Zepteru? Mno, je to obyčejná baterka s polarizačním filtrem, který koupíš (např. k foťáku) tak do pětikila. Jestli to má nějaké účinky na zdraví - to teda netuším, ale kdyby mělo, si to radši vyrobím svítítko sama. Upřímně, já se děsím vždycky, když rodiče vyrazí na takovouhle předváděčku, čím se zas nechaj napálit. Tuhle lampu už jsem jim jednou vymlouvala :roll: :zed:

BOMBA 100bodů :potlesk: . A že jsem si na jizvu nesvítila baterkou, Eli po píchnutí uší, tak samo na popraskané bradavky a 1000 jiných věcí. Teta svítila na zašitého psa-veterinář se divil, že se mu to hojí den ode dne, tak samo, když měla teta trhané zuby a zašitou pusu. Taktéž v lázních se dětem svítí na brzlík. Jinak ramena, kolena, klouby, záda-super, známá měla od nás půjčenou pro dceru na atop. exém, jasně, že po týdnu se atop. nevyléčí, chtělo to pravidelně a delší dobu. Při zalehnutí ucha při svícení hned jde slyšet praskání a je po problémů. Syn trpí na opary-modré světlo a opar se zatáhne (když svítil základním měl ret, jak kubánec. Při rýmě svítit na čelo (dutiny). Já (my) máme lampu přes osm let a je v pohotovosti stále-podotýkám nejsem prodejcem, jen zákazníkem ZEPTERu a mohu upřímně říct, že jsou jisté věci od této fy, co bych nechválila vůbec a přímo bych napsala-NEBRAT. Ale lampa je :palec: .

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 30.11.10 19:09
dzarunka píše:
tchán se na to ptal u doktorka a prý je to nesmysl,už jí měli i koupenou ale rychle jí šli vrátit :nevim:

A proč se tedy na kožním, na pooperační stavy (jizvy) apod. platí za působení touto lampou tuším 20,–/5.min. v ordinaci u lékaře. Jen tak ze srandy?

Lowel
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 30.11.10 19:24
no jen žárovka to tedy není

používáme i když mají dcery ucpané dutiny, měli jsme to měsíc, než nás teta nahnala k tomu si pořídit, že na ORL používají, a světe div se do tří dnů jsme měli pokoj, na dutiny k nezaplacení, záleží ale taky na tom, kdo vyrábí, rozhodně bych kupovala v lékárně, aby jste nekoupili nějakou náhražku. na opary je to taky fajn, a na hojení ran taky, já si loni skoro ufikla prst, a nechtělo se to pořád hojit, bylo to v kloubu šité, pak mě napadlo asi po 3 týdnech, že vyzkoušíme a za pár dnů prst i jizvička výstavní :kytka:

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 30.11.10 19:29

Já jak byla v lázních s Eli, tak tam měli lampy dvě -vlastně tři jednu velkou profi ZEPTER, pak tu menší od ZEPTERu (co mám doma) a pak jednu nějakou českou, vypadala jako fén na vlasy. Zepterová nepálí, jen svítí a ta česká normálně pálila. Já byla vloni po operaci (laparo v pupíku) a taky jsem svítila, za 4.dny jsem si sama vytáhla stehy, protože to bylo zaceleno. Navíc, když se říznete, tak je dobré svítit hned a jde vidět, jak krvácení ustává.

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15039 příspěvků 3 inzeráty 30.11.10 19:52

já s ní fakt osobní zkušenost nemám ale tchánovi vykládali jaké to udělá s jeho plotýnkama zázraky tak se na to byl ptát u doktora a on mu řekl že kdyby to byla pravda tak s tím budou sami léčit lidi a ušetřili by za operace :nevim:

Carrinka
Extra třída :D 10872 příspěvků 30.11.10 20:04

Rodiče ji mají a svítí si snad vše… je fakt, že já tím svítila holkám atop. ekzem, když se ukázal a musím teda zaťukat, tak to bylo fakt rychle pryč a i se přestaly drbat… manžel na něj trpí od narození a když to viděl, tak se taky začal svítit… min. na ten atopák to funguje :palec:

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 30.11.10 20:05

Tak pokud je operace nevyhnutelná, tak je blbost, aby v takovém stádiu lampa pomohla, ta pomůže v případě, kdy člověka švihne v zádech a ne kdy už je operace jediným řešením. Opravdu je lepší se zeptat někoho, kdo má zkušenost, ne prodejce. Můj ortoped léčbu biotr. lampou taky nabízel i na rehabkách, já to vždy odmítla, že ji mám doma. Mě taky v ZEPTERu nabízeli nějaké „hadry“ na úklid za hříšné prachy, kdy prý uklízím bez saponátu, veškerých prostředků atd, jsem je poslala do háje, stejně tak s čističkou vzduchu. Navíc tu chtěla prodat ženská, kterou jsem dostala do úzkých dotazem, kolik vzduchu (m3)za hodinu vyčistí. Tvrdila mi, že vyčistí v celém bytě -jako logicky, mám čističku a vyčistí mi byt 4+1 blbost. Pak druhý dotaz po kolika hodinách, či za jakou dobu je třeba měnit filtr, taky o tom nic nevěděla, řekla za dlouho, pak jednou za čas-doslova mimo.

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15039 příspěvků 3 inzeráty 30.11.10 20:06

já jen četla že by správná biolampa neměla hřát :nevim:

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 30.11.10 20:28

No dát na zkušenosti, tak si rovnou můžete koupit kdeco, prostě víra tvá tě uzdraví.
Zakladatelko, já bych se ptala na jakém principu ta lampa funguje, pokud možno, aby to vysvětloval někdo, kdo má aspoň trochu povědomí o fyzice, jinak zjistíš, že fakt kupuješ lampu s filtrem za deset tisíc. :roll: Mmch na ekzém funguje solárko, na dutiny zase infra záření z lampy za 400,– :jazyk:

kvetinka56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.10 21:49

Mame ji od Zepteru, teda mamca ji ma uz par let, sviti si ni na uplne vsechno mozny, je jasny, ze to neni lek na vsechno, ale hodne pomaha. Me pomohla na ragady u kojeni, ted mam kolem bradavek neco jako ekzem, svitim si a pomaha. Jak jsem nemocna, svitim si na krk, na nos, pomaha taky. Pomaha taky hojit rany po operacich, nebo po riznuti, synovec mel zablokovany krk, nemohl vubec otocit hlavu, taky pomohla biolampa. Za me doporucuji do toho jit :palec:

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 01.12.10 14:49
Gina108 píše:
No dát na zkušenosti, tak si rovnou můžete koupit kdeco, prostě víra tvá tě uzdraví.
Mmch na ekzém funguje solárko.

Já jsem ještě neviděla někoho, kdo by rval např. dvouleté dítě do solárka, aby se mu zlepšil. atop. exém a logicky, já budu chodit na solárko, kde nemám jistotu, zdali jsou trubice O.K. a cálovat za to prachy.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 01.12.10 16:33

Díky všem za vaše názory, pročetla jsem i ostatní diskuse na netu. Doporučují hodně lampu Biostimul. Máte někdo zkušenost s touto. Ten Zepter je hrozně drahej.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >