Biopron forte a Itálie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 18:55
Biopron forte a Itálie

Třeba tomu někdo rozumíte…jedeme na dovolenou do Italie, byli jsme 2× na Sardinii, v luxusních resortech a stejně jsem tam z jídla obě dovolené měla průjem, beru preventivně už teď Biopron Forte nebo Enterol, nemáte někdo zkušenost, zda je to vhodná prevence?

Reakce:
Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 16.08.19 19:02

Ne, jsou to vyhozené peníze.

Martassek
Kecalka 436 příspěvků 16.08.19 19:12

Když jel manžel pracovně do Mexika, tak mu lékařka doporučila preventivně brát probiotika. Měl právě Biopron Forte a byl snad jediný z jeho týmu, který se tam nepo… :lol: Takže to asi funguje. ;)

bjetuschka
Kelišová 5182 příspěvků 16.08.19 19:36

Doporučuji panáka před jídlem a po jídle. S probiotiky zkušenost nemám (resp. ne jako s prevencí průjmů na dovolené). Zkusit můžeš oboje, minimálně ti to neublíží.

nozu
Extra třída :D 12795 příspěvků 16.08.19 19:43

No, já místo probiotik řešila prevenci - nepřejídat se, nejíst saláty a ovoce, které si nemůžeš umít v balené vodě. Na pití i čištění zubů používat balenou vodu a nedávat si led do pití. My toto dodržujeme na dovolených v Turecku a nemáme tam nikdy problém.

sobesin
Kecalka 419 příspěvků 16.08.19 19:52

I v Italii si cistite zuby z balene vody?

zu.syk
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 16.08.19 19:58

Jako v Itálii je to poměrně neobvyklé., Tam lidi většinou tolik problémy nemívají. Nemusí to být nutně z jídla. Na někoho může takhle působit i změna prostředí, klimatu…
Jinak ten Biopron Forte je podle mě fajn, mám s ním dobré zkušenosti :palec:

ivašot.
Echt Kelišová 8649 příspěvků 16.08.19 20:00
@nozu píše:
No, já místo probiotik řešila prevenci - nepřejídat se, nejíst saláty a ovoce, které si nemůžeš umít v balené vodě. Na pití i čištění zubů používat balenou vodu a nedávat si led do pití. My toto dodržujeme na dovolených v Turecku a nemáme tam nikdy problém.

Tak proto jezdíme do Řecka a jíme tam všechno. Posledních 10 let jezdíme každé léto na 14 dnů a zažívací problémy jsme tam za tu dobu nikdo neměli ani jednou. Tohle by mě teda nebavilo :nevim:.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 16.08.19 20:41

@nozu No vidis, já si v Turecku cistila vždy zuby normální kohoutkovou, občas jsem ji i pila (neprevarenou, čerstve natočenou). Led v pití jsem neřešila, ovoce jsem jedla i se slupkou…a nikdy nic. :jazyk: Většina spolucestujících pečlivě dodržovala veškerou možnou hygienu, a čas od času si stejně někdo postěžoval, že se po…Nemyslim, ze je to mou super imunitou, ale když člověk kouknul do talíře, co byli někteří schopni stláskat dohromady a v jakém množství, nedalo se tomu divit.

sobesin
Kecalka 419 příspěvků 16.08.19 21:05

Jo tak to me v resortech v jidelnach pokazde dostane kdyz vidim, co jsou lidi schopni zkombinovat a jake porce do sebe dostanou…

nozu
Extra třída :D 12795 příspěvků 16.08.19 21:06

@modravlocka jo, to je fakt, že některé kombinace na talířích jsou dost příšerné. Lidi tláskají jedno přes druhé a ve velkém množství - vždyť je to přece zadarmo v AI :roll: My tyto zásady s vodou hlavně držíme preventivně kvůli dětem. A ani to moc nevadí

nozu
Extra třída :D 12795 příspěvků 16.08.19 21:07
@sobesin píše:
I v Italii si cistite zuby z balene vody?

hele v jedné lokalitě v Itálii nám to doporučovali a na ostrovech bývá velmi často doporučení, že kohoutková voda není pitná…

PupuP
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 16.08.19 21:11

Ja mam prujem na kazde dovolene, recko, italie, spanelsko… a to v podstate po kazdem jidle… beru po kazdem jidle smectu, ale ne vzdy to pomuze
Ale probiotika ti neublizi.

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 1 inzerát 16.08.19 22:18
@Anonymní píše:
Třeba tomu někdo rozumíte…jedeme na dovolenou do Italie, byli jsme 2× na Sardinii, v luxusních resortech a stejně jsem tam z jídla obě dovolené měla průjem, beru preventivně už teď Biopron Forte nebo Enterol, nemáte někdo zkušenost, zda je to vhodná prevence?

My jezdíme do Chorvatska a taky jsme tam zažili střevní a žaludeční potíže a já dávám Hylak forte. Přímo je tam i uvedeno, že je to na potíže spojené se změnou podnebí. No a hlavně nepít jejich vodu, ani si nedávat led v restauraci a říká se, že i při čištění zubů by se měla pusa vyplachovat balenou vodou

Martassek
Kecalka 436 příspěvků 17.08.19 01:11
@Elenočka píše:
My jezdíme do Chorvatska a taky jsme tam zažili střevní a žaludeční potíže a já dávám Hylak forte. Přímo je tam i uvedeno, že je to na potíže spojené se změnou podnebí. No a hlavně nepít jejich vodu, ani si nedávat led v restauraci a říká se, že i při čištění zubů by se měla pusa vyplachovat balenou vodou

Hylak je super. :palec:

Váš příspěvek
Reklama