Reklama

Biopron forte v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina 13
Povídálka 31 příspěvků 27.12.16 12:39
Biopron forte v těhotenství.

Ahoj holky, včera jsme byli na návštěvě a dnes mi volali, že včera večer je skolila střevní chřipka :,( mám doma biopron forte, potřebovala bych vědět zda ho můžů užívat i já. Jsme na začátku těhotenství cca 6 týden. V příbalovém letáku nic o těhotenství nepíší, jen že není vhodný pro děti do 3 měsíců. Na internetu jsem bohužel taky nic nenašla :,( děkuji předem za informace :*

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 40368 příspěvků 27.12.16 12:53

@Martina 13 muzes ho normalne brat, ja ho brala cele tehu, dokonce se v poslednim mesici doporucuje na posileni imunity nenarozeneho ditete

Martina 13
Povídálka 31 příspěvků 27.12.16 13:10

@blumen Tak to je super zpráva! Moc děkuji ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama