Biopron na nevolnost při antibiotikách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brumi
Kelišová 6032 příspěvků 24.03.18 08:17
biopron na nevolnost pri atb

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost zda zabral biopron premium 9 i na nevolnost při užívání atb? mám je dnes třetí den a nutkání na zvracení je čím dál větší, děkuji :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinetereza12345
Echt Kelišová 7970 příspěvků 6 inzerátů 24.03.18 08:48
@brumi píše:
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost zda zabral biopron premium 9 i na nevolnost při užívání atb? mám je dnes třetí den a nutkání na zvracení je čím dál větší, děkuji :)

To si uplne nemyslim.
kazdopadne me pomaha k takovym antibiotikum snim banan. Snim banan a pak atb a vzdycky to bylo lepsi..
jinak ja k atb uzivan Hilak. A i kdyz mam zaludecni problemy a zabira..

brumi
Kelišová 6032 příspěvků 24.03.18 08:50

@tereza12345 ten tu mám taky, tak co spíš :think: atb beru vždy mezi jídlem aby nebyly na lačno ale i tak řádí pěkně nu..

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 11074 příspěvků 24.03.18 09:12

Tak já beru Biopron vždycky, když mám antibiotika. V době, kdy je beru, vezmu jedn tabletku a hned když doberu antibiotika, tak zbytek krabičky Biopronu beru 2× denně. Právě kvůli bolestem žaludku a případným průjmům, pomáhá mi to.

Hrozina
Kecalka 288 příspěvků 24.03.18 09:21

Tak Biopron je probiotikum, měl by Ti pomoct právě při antibiotikách. Měl by tam být ale odstup aspoň 4 hodiny-říkají mně vždycky v lékarně.

Hrozina
Kecalka 288 příspěvků 24.03.18 09:24

Ještě mně napadá - píšeš, že je užíváš mezi jídlem, co je brát přímo při jídle nebo těsně po, to mně vždycky pomáhá.

brumi
Kelišová 6032 příspěvků 24.03.18 09:46

@Hrozina během jídla jsem myslela že jím a hned u toho beru tabletku :), tak zkusím a snad zaberou mám je co 8 hod takže dám po 4 hned jednu. Už jsem tyto atb měla a nikdy nic, jenže momentálně už jsou to 5 od listopadu :(

Hrozina
Kecalka 288 příspěvků 24.03.18 11:06

To je potom dobrý užívat je delší dobu. Podívej se na dávkování, jestli se nemůžou brát víckrát denně. Já mám ještě oblíbený probiotika od Swiss, přijde mně, že zabírají líp než Biopron, ale na každýho to může fungovat jinak.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama