Biseptol - silná reakce

457
26.10.19 20:11

Biseptol - az takova reakce

Zdravim, prosim o radu.
Rano jsem na pohotovosti dostala Biseptol 480 (na 10dni) na zanet mocovych cest (krev a bilkovina v moci), v pul 11 jsem spokla 2 tbl dle rozpisu a bylo mi ok. V pul 1 zacal knedlik v krku, silena bolest hlavy, postupne se pridavalo paleni kuze, cervene oci.. v pul 4 uz jsem mela 38 teplotu, 2× jsem zvracela.. nocni davku atb neberu, rano, jestli to bude mozne, sjedu na pohotovost pro vymenu leku. Nikdy jsem reakci na leky nemela, je to mozne az v takove mire?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5072
26.10.19 20:27

@Kolarkaa ano, na alergickou reakci se přece dá i umřít. Další neber a zajdi zítra na tu pohotovost. Případně dovyšetří jestli to byla reakce na ATB.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 20:41

Biseptol je svinstvo, měla jsem z něj vyrážku jako blázen. Radši to neber a poraď se na pohotovosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
26.10.19 21:01

Biseptol je neskutecny svinstvo. Dalsi rozhodne neber, zajdi na pohotovost znovu, vymeni ti leky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
26.10.19 21:26

Ja ho dostala taky na zánět močáku, a ve výsledku jsem se pak léčila 3 týdny s neuvěřitelnou mykozou. Nemohla jsem ani chodit, byla to také alergická reakce, dokonce po 1 tablete. Takže dalsi už si radši neberte a zítra k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
26.10.19 21:27

Holky dekuju.. snad mi bude rano lip abych tam dojela :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14144
26.10.19 21:34
@anavi13 píše:
@Kolarkaa ano, na alergickou reakci se přece dá i umřít. Další neber a zajdi zítra na tu pohotovost. Případně dovyšetří jestli to byla reakce na ATB.

Na alergickou reakci se dá umřít? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1029
26.10.19 21:38

Ja sem treba na biseptol silne alergicka a delaji se mi po nem obrovske puchyre v krku a dal, zacnu se dusit, otekat a pokid nebude rychlovka tak muzu skapat. Takze…hnedle jedle doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 21:44
@Klopotkova píše:
Na alergickou reakci se dá umřít? :roll:

Asi spíš na anafylaktickej šok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6232
26.10.19 21:48

Měla jsem takovouhle reakci na jiná antibiotika na zánět močáku. Jen si nevzpomenu ten název, začínal od K. Zvracela jsem, klepala se, měla horečku. Nedělám si srandu, já tenkrát myslela, že umírám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5072
27.10.19 08:33

@Klopotkova na anafylaktický šok. Takže v podstatě ano. Třeba asi nejznámější je vosí bodnutí. Stačí, že oteče krk a začne se člověk dusit. Vážnou alergickou reakci můžeš mít na cokoliv a může do přejít až do anafylaktického šoku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14144
27.10.19 16:56
@Aduš8 píše:
Měla jsem takovouhle reakci na jiná antibiotika na zánět močáku. Jen si nevzpomenu ten název, začínal od K. Zvracela jsem, klepala se, měla horečku. Nedělám si srandu, já tenkrát myslela, že umírám.

Klacid?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6232
27.10.19 17:01

@Klopotkova jo, to byl on :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14144
27.10.19 17:04
@Aduš8 píše:
@Klopotkova jo, to byl on :poblion:

To jsem brala 2× v životě na angínu a žádná alergická reakce, vlastně jsem se po antibiotikách neosypala nikdy, až v létě po malinovce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
27.10.19 17:13

Biseptol mi totálně rozsekal minimálně část zdraví. Dostala jsem ho předepsaný v dětství a od té doby trpím na kopřivky, vyrážky s puchýřky apod.

Někdy od té doby se taky datuje moje extrémní nechuť k lékařům. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama