Bisexualita - vzala vám něco?

22367
15.2.21 13:03

Bisexualita - vzala vám něco?

Zdravím.
Jsem bisexuální, ovšem jen, co se sexu týče. Velmi mě vzrušuje ženské přirození - od základky.
Vztah mohu mít jen s muži, ale v sexu to pro mě není to, co s ženou, tam se opravdu vznáším v oblacích.
S muži se do sexu musím někdy nutit, s manželem úplně. Nikdy jsem s muži nezažila orgasmus. S ženami mám vždy.
Bisexualita mi vzala prožívat sex s muži naplno.
Mám to nastavené takto:
70:30 - sex žena vs muž
100:0 - vztah muž vs žena
Bisexuálky, bisexuálové, vzala vám vaše bisexualita něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
938
15.2.21 14:15

Podle mě se prostě nudíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19289
15.2.21 17:27
@me57h píše:
Podle mě se prostě nudíte.

Ať je Klopajz jakákoliv/jakejkoliv, tak se člověk může občas i zasmát, pokud teda nemá zrovna cabbage období. U tvých příspěvků ovšem musím přemýšlet, zda tě nahlásit socce nebo tě rovnou vzít mačetou. Sklapni a zpytuj svědomí :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
15.2.21 17:29

Zenske jsou od jakziva prka, asi jsi vzdy narazila na typy co zajimaji jen sebe nebo neumi, co takhle je to naucit, muz > zena

Příspěvek upraven 15.02.21 v 19:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22367
15.2.21 17:40
@Betty MacDonald píše:
Ať je Klopajz jakákoliv/jakejkoliv, tak se člověk může občas i zasmát, pokud teda nemá zrovna cabbage období. U tvých příspěvků ovšem musím přemýšlet, zda tě nahlásit socce nebo tě rovnou vzít mačetou. Sklapni a zpytuj svědomí :cert:

Super, to už tady dlouho nebylo - spekulování, zda jsem muž nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19289
15.2.21 17:45
@Klopotkova píše:
Super, to už tady dlouho nebylo - spekulování, zda jsem muž nebo ne.

To je to riziko anonymních diskuzí. Co když já nejsem matka 4 dětí a nadšená hospodyně??? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22367
15.2.21 17:51
@Betty MacDonald píše:
To je to riziko anonymních diskuzí. Co když já nejsem matka 4 dětí a nadšená hospodyně??? :mrgreen:

Mě tady řešili už dříve pořád dokola v uzavřenkách, zda tedy ten muž jsem nebo ne. Babča sirikit to strašně prožívala a pak z ní vypadlo úžasné moudro, prý jsem @Božislava. :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19289
15.2.21 17:56
@Klopotkova píše:
Mě tady řešili už dříve pořád dokola v uzavřenkách, zda tedy ten muž jsem nebo ne. Babča sirikit to strašně prožívala a pak z ní vypadlo úžasné moudro, prý jsem @Božislava. :mrgreen: :pankac:

S tím musíš počítat. A babčou Sirikit bych se moc neoháněla, myslím, že vzhledově má do nějaké báby hodně daleko. Ještě bys možná ráda lízala. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28077
15.2.21 17:58
@Klopotkova píše:
Mě tady řešili už dříve pořád dokola v uzavřenkách, zda tedy ten muž jsem nebo ne. Babča sirikit to strašně prožívala a pak z ní vypadlo úžasné moudro, prý jsem @Božislava. :mrgreen: :pankac:

Oproti Božislavě jsi Marie Curie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4092
15.2.21 18:26

Porad nechapu, proc jsi se vdavala. Deti nechces a do sexu s manzelem se musis nutit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63216
15.2.21 18:36
@penisclick píše:
Zenske jsou od jakziva prka, asi jsi vzdy narazila na typy co zajimaji jen sebe nebo neumi, co takhle je to naucit, chlapzena :P :lol:

Prosím o překlad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22367
15.2.21 18:37
@Betty MacDonald píše:
S tím musíš počítat. A babčou Sirikit bych se moc neoháněla, myslím, že vzhledově má do nějaké báby hodně daleko. Ještě bys možná ráda lízala. :jazyk:

Já jen konstatuji a bavím se tím, jak mě babča sirikit řešila v uzavřenkách. počítat musí člověk úplně se vším, v tom souhlasím. Babču sirikit jsem nejednou na fotce viděla, je to úplně průměrná obyčejná žena 55+ se zlým pohledem, neříkám, že je škaredá, ale je stará, mě nejvzrušuje a já si ženy na sex ráda vybírám, nejdu rozhodně s každou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19289
15.2.21 18:42
@Venetia píše:
Prosím o překlad

Já také.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5432
15.2.21 18:42
@Mango_Lassi píše:
Oproti Božislavě jsi Marie Curie

Ano, je to mimořádně chytrá žena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22367
15.2.21 18:58
@Josefuna píše:
Porad nechapu, proc jsi se vdavala. Deti nechces a do sexu s manzelem se musis nutit.

A k tomu jsi přišla jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat