Reklama

Biskupský chlebíček-máte zaručený recept?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 31.01.10 20:21
Biskupský chlebíček-máte zaručený recept?

Prosím prosím máte některá zaručeně dobrý recept?
Tuto mňamku zbožnuju, ale..
kupovaný už mi moc neleze :lol: :lol: :lol:

Reklama

Reakce:

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 31.01.10 22:15

Tak ten bych se taky dala… Takže se k prosbě připojuji :)

A výsledek této diskuse je to, že mám na biskupský chlebíček ukrutnou chuť.

L.

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 01.02.10 10:50

lesino
to já mám taky na něj chut a recept žádnej.. sakra :think: :cert: :lol:

lenous
Echt Kelišová 9592 příspěvků 01.02.10 12:00

Ahoj holky, pořád nakukuju, jestli někdo nedal zaručený domácí recept a když nic, tak jsem poštrachala na netu a našla tohle.
Je to teda recept pro domácí pekárnu, což mě láká:
http://www.toprecepty.cz/…y-chlebicek/
nebo DALŠÍ

Gina
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 7 inzerátů 01.02.10 12:24

Ahoj holky, píšu recept na biskupský chlebíček, který jsem si kdysi opsala z nějakého časopisu a který každý rok peču, když mi před Vánoci zbydou bílky:

8 bílků (může být i méně, prostě tam dám všechny, které zrovna mám),
260 g cukru,
140 g pol. mouky (část se může nahradit brambor. škrobem),
50 g rozpuštěného a zchladlého másla,
lžíce rumu,
podle chuti nasekané ořechy, kandované ovoce, hrozinky, nasekaná hořká čokoláda.

Ušlehat sníh, přidat cukr, máslo a ostatní přísady. Po upečení ještě polévám čokoládovou polevou.

A teď tu začínám slintat a vydávám se hledat do skříně, jestli tam nezůstal nějaký kousek čokoládky nebo něčeho sladkého :o)

Jitulinaja
Kecalka 355 příspěvků 01.02.10 16:15

Taky mám super recept.
6bílků vyšlehat s 150g moučkového cukru na sníh, přidat 70g rozinek (nebo sušených brusinek), 100g čokolády (super je oříšková), 100g nesekaných ořechů, potom vmíchat 120g hrubé mouky a 6 lžic rozpuštěného másla. Péct na 180°C. Po upečení polévám čokoládou a obaluji v ořechách nebo pistáciích. Je moc dobrý, alespoň my ho teda můžem :jazyk:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >