Black Latte (nápoj na hubnutí)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZuzkaLj
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 19.12.18 10:59
Black Latte (nápoj na hubnutí)

Ahojky všem,
dneska jsem narazila na informace ohledně Black Latte. Což je aktivní uhlí, které na sebe váže tuky. Balení na měsíc vyjde na skoro 3 tisíce. Je to nějaký rozpustný prášek, co se přidává do teplé vody. Já to kupovat nebudu. Nicméně mě strašně zajímá, zda s tím někdo má zkušenost. A jestli to „funguje“. Jestli to není další šílenost jako Herbalife.
Tak nějak si totiž říkám, že to lidé rovnou mohou jíst černé uhlí každý den a stojí to pár korun :) HAHA
Našla jsem nějaké info na amerických stránkách. A jelikož budu vypracovávat projekt na různé styly hubnutí, pomohly by mi recenze.
Moc děkuji za jakékoliv info.

Reakce:
Jahru
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 19.12.18 11:55

Jo, třeba na vyvázání vitamínů, minerálů a dalších důležitých složek z jídla je to fakt super :mrgreen: Na lidské blbosti se opravdu dá vydělat balík :lol:

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 19.12.18 12:16

@Jahru :potlesk: :potlesk: :potlesk: taky si říkám

pikola
Neúnavná pisatelka 19676 příspěvků 19.12.18 12:47

Ono uhlí je zase nějakej hit, zubní pasty, zmrzliny a já nevím co, všechno černý a najednou hrozně zázračný

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33683 příspěvků 10 inzerátů 20.12.18 18:18

I na stránkách Black Latte píší, že je důležité dodržovat nějaké stravovací návyky, pitný režim, pohybovou aktivitu… aktivní uhlí seženeš třeba zde a cena není tak přehnaná a podle výrobce se jedná o přípravek ke krátkodobému užívání, většinou jen při střevních obtížích. Chrom reguluje krevní cukr a můžeš ho získat z potravin - kakao, ryby, banány… stejně tak l-karnitin - nejvíce obsažený v červeném mase. Kokosový olej - to je prostě jen tuk, v dnešní době považovaný za jeden z těch zdravějších, ale že by jeho konzumací docházelo k hubnutí, to asi těžko. Takže bych se vrátila na začátek a uspořádala si stravování a pohyb, pro rady ohledně správného jídelníčku zkus napsat do této poradny .

ZuzkaLj
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 02.01.19 02:11

Holky, díky za rady. Ale já hubnout nechci. Budu pouze dělat projekt na toto téma. Asi jsem otázky napsala nesrozumitelně.

Romanito
Nováček 2 příspěvky 04.01.19 23:11
BLACK LATTE - POZOR, JE TO PODVOD

Velký POZOR.

hubnutí BLACK LATTE - mohutná kampaň na internetu, všecko je ale podvod, megarozmer. Je to falešný podvod:

Detaily a odhalení: https://hoax.sk/…black-latte/

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33683 příspěvků 10 inzerátů 05.01.19 18:13

@Romanito Koukám, že Black Lattáci nasadili těžký kalibr :poblion: :poblion: třeba tady další rádoby recenze . Navíc na tomto webu je záložka „Odmítnutí odpovědnosti“ a co si teda myslím, že je opravdu za hranou, tak že zneužívají název „IKEM“ 8o 8o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >