Blahodárné účinky ledinkové vody

2809
31.7.13 08:25

Blahodárné účinky ledinkové vody

Už jste prosím někdo slyšel o ledinkové vodě? Případně jestli nemáte vyzkoušené blahodárné účinky. Je to voda, která se nechá zmrznout v mrazáku a pak se při pokojové teplotě nechá rozmrznout. Vytvoří se v ní nějaké útvary - ledinky a ty jsou blahodárné pro lidské tělo. Má to prý účinky na únavu, zdraví, dlouhověkost. Zajímal by mě váš názor na to, případně jestli někdo nemá vyzkoušeno. Já se o tom dočetla, ale přijde mi to divné. Kdo nezná, zadejte na google „ledinková voda“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3409
31.7.13 08:29

Řekla bych že spíš má účinky ta studená voda…otužování-zdraví dlouhověkost, únava-kdo by se neprobral po ošplíchnutí ledovou vodou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5158
31.7.13 08:31

Mamka to zkoušela a za nás blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
31.7.13 08:37

:lol: :lol: to je jak na Nově

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
31.7.13 08:38

8o
Nesmysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rachel55
31.7.13 09:05

Nesmysl a to ja zrovna jsem priznivec alternativni lecby

Příspěvek upraven 31.07.13 v 09:39

• Nahlásit
  • Citovat
5471
31.7.13 09:35

Proč ne, vyzkouším, pak řeknu. Teď v hicech, to bude aspoň příjemné. Nebráním se novým postupům (nemyslím šarlatány, kteří ze mě mámí prachy)…Mě teď zaujala technika spinování vody a potravin s vyšším obsahem vody (polévky, ovoce), ještě jsem to nezkusila, ale na diskuzi pod článkem je dost lidí překvapeno…Mám cévní problémy, včetně aneurysma, tak proč ne. Jen mám strach, že v hospě na pivku budu vypadat jako pako :mrgreen:
http://orgo-net.blogspot.cz/…evratna.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama