Blaznivá zatracená láska (ja 30 on 17)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 12:55

Blaznivá zatracená láska (ja 30 on 17)

Ahoj vsem a predem dekuji tomu kdo si to precte cele, neodsoudi me (to uz delam sama) a napise popripade zkusenost nebo radu, ktera me z tohodle zacarovaneho kruhu pomuze.

Vse zacalo pred dvema lety, kdy jsem poznala sveho soucasneho partnera. Tak nejak jsme byli dlouho sami a meli se radi a rekli ze zkusime vztah. Bohuzel tam nad nama celkem dlouho visela jeho byvala, ktera ty zacatky narusovala a my tak nejak nikdy nebyli blaznive zamilovany a skocili rovnou do toho partnerstvi. A tak jsme si zili. Mam za sebou celkem 3 vazne vztahy, neveru jsem vzdy odsuzovala a nikdy ji neudelala. Opravdu muj nazor byl skalopevny, nikdo by mi ho ani nevyvratil apod. Nevera pro me vzdy byla pro bezpaterni lidi… dokud… než…

Prichazi druhy pribeh. Jsem ucitelka anglictiny, pred rokem ke me zacal chodit kluk 17 let na doucovani, nikdy jsem ho neucila ve skole ci podobne, to jen abychom se predem vyhli prvnimu odsuzovani. Uz od prvni chvile co jsme se videli bylo neco divne, dodnes nedokazu vysvetlit. Po cca 4 tydnech sem se rozhodla sama ze s tim doucovanim musime prestat, citila jsem jak z jeho tak me strany tak nechutnou chemii, kterou jsem ihned potrebovala pretrhnout, zmizet, utect… jenze clovek mini a zivot meni. Jako kdyby v tu chvili se nekdo nademnou chtel pobavit a zjistit jak se s tim poperu. Ten kluk je z hrozny rodiny ale strasne inteligentni a vekem davno za nejakym dectvim (jinou moznost nemel nez rychle dospet). A tak jsme se porad nekde nechtene potkavali. V ty hlave sedel snad 24/7 nechapala jsem co to semnou je. Ale vedela jsem ze to je takova blbost az jsem se tomu casto musela i zasmat.
A pak prisel den, co mi dodnes ovlivnuje zivot. U nas ve meste se konal maskarni ples, z cele te situace jsem se tak opila s kamaradama az se nekdy kolem 1 ranni objevil predemnou s vetou: tak uz si to priznas? A zacal me libat… je to jak z nejakyho trapnyho filmu ja to vim… detaily preskocim, ale stala se tu noc ze me presne ten clovek, kteryma jsem pohrdala.
Ihned jsem to samozrejme ukoncila, a snazila se zapomenout. Marne. V zivote me zadna laska k nekomu tak nepolozila. Ale sakra ten rozum!! Kde je? Dyt logicky to budoucnost nema, nema jeste ani hotovou skolu, nic… doma me to samozrejme poznamenalo. Muj pritel je hodny clovek, chtel by semnou rodinu a vim ze s nim by byla mozna. Neni to ale primarne to, po cem pochopitelne touzim. Bohuzel se sesli dva protipoly - muj mi dokaze vycist co a kdy jim, hlida mi vahu, je hodne urazlivy a na kazdou korunu - vse poctive deli (vec kterou od mych rodicu neznam) a ano trapi me, ale pak vidim jak me miluje a rikam si, to prejde..

A druhy? Ano blbejch 17 let, nechce po me ani korunu, galantni a strasne bojuje. X krat jsme to ukoncili protoze on uz nesnesl ze se o me deli (pichopitelne) padli tak hnusny slova, desny hadky vsechno…
Nevydrzeli jsme to bez sebe sotva 14 dni, ani je tam (a na to asi vsichni cekate) silena sexualni pritazlivost. Doma jsem ji nemela od zacatku ale sakra prece o tom to nesmi byt..

Lidi vy ani netusite, kolik me tohlo uz stalo kolapsovych stavu, terapii a buh vi vseho… ja jdu dobrovolne pro nazory, protoze me tohle uz snad prijde jako posledni moznost. Odsuzuju se za vsechno moc a kdyby existovala sance, moznost, vratit cas - udelala bych to.
Ale … zazivam s nim naprosty vrchol vseho, netusila jsem ze neco takoveho vubec muze existovat.
Chci uz moc, strasne moc zpet muj normalni zivot. A muj nejvetsi strach? Rozhodnout se spatne…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6043
25.11.21 12:58

Proboha! Ty učíš angličtinu a neumíš česky? Prosím tě, vrať se zpět na základní školu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 13:00
@Alriga píše:
Proboha! Ty učíš angličtinu a neumíš česky? Prosím tě, vrať se zpět na základní školu.

Reaguje hned uplny strevo :roll: tak jsem anonymne pochopitelne a nejsem ceska - v ce ziju dva roky a dost se snazim se ten jazyk naucit - hlavne teda psat.
Priste se zeptej

• Citovat
  • Nahlásit
6043
25.11.21 13:02
@Anonymní píše:
Reaguje hned uplny strevo :roll: tak jsem anonymne pochopitelne a nejsem ceska - v ce ziju dva roky a dost se snazim se ten jazyk naucit - hlavne teda psat.
Priste se zeptej

Jásně. Jak jinak, nejsi Češka. A odkud jsi, prosím? Klidně můžeš psát anglicky, my to tady zvládneme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
25.11.21 13:03

Potom to má v tom školství k něčemu vypadat.
Když si představím, že moje děti učí podobně duševně vyzrálá a prudce inteligentní ososba je mi docela úzko 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
25.11.21 13:03
@Anonymní píše:
Priste se zeptej

Tak to je jiná, to jsi skoro kouzelník. Naučit se psát v těžkém, cizím jazyce takto, navíc za dva roky, to klobouček. Problém ale je, že ti to asi nikdo neuvěří :mrgreen:, to jasný troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9123
25.11.21 13:08

Gratuluju a posílám klíčenku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 13:09

Boze lidi co to s vama je ???? zila jsem od detstvi v anglii, tatu mam cecha takze je jasny, ze nejaky zaklady mam - ja s nim mluvila cesky a s mamou a lidma anglicky. Jen jsem tady nechodila do skoly takze ted poslednich pet let se snazim pochytit tu gramatiku, protoze jsem sem chtela odejit. A ted dva roky se tomu venuji dost intenzivne.
Btw, nejvic se vzdy smeju jak lidi poucuji o gramatice a pach napisou ty hrubky sami.
Nekdo jeste muj zivotopis?
Naposled co na tuhle blbost reaguju :D sorry

• Citovat
  • Nahlásit
10073
25.11.21 13:16

A ta sexuální výchova, ta je zdarma jako bonus, nebo jen se slevou? Co rodiče? Mám pocit, že také zažijí něco silného a nepopsatelného, až se to k nim donese ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6043
25.11.21 13:20
@Anonymní píše:
Boze lidi co to s vama je ???? zila jsem od detstvi v anglii, tatu mam cecha takze je jasny, ze nejaky zaklady mam - ja s nim mluvila cesky a s mamou a lidma anglicky. Jen jsem tady nechodila do skoly takze ted poslednich pet let se snazim pochytit tu gramatiku, protoze jsem sem chtela odejit. A ted dva roky se tomu venuji dost intenzivne.
Btw, nejvic se vzdy smeju jak lidi poucuji o gramatice a pach napisou ty hrubky sami.
Nekdo jeste muj zivotopis?
Naposled co na tuhle blbost reaguju :D sorry

Ale vždyť piš klidně anglicky…
A k tématu: jakýsi pojem o profesionální cti a zodpovědnosti máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6970
25.11.21 13:27

Na tohle téma je i nějaká kniha, podle skutečnosti, učitelka a 14letej cikán. Opustila kvůli němu manžela a děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
25.11.21 13:27

Ahoj, jak se ženská zamiluje, jde všechno do kytek. Ach ty hormony. Základní otázka je, jak vám to klape s přítelem? Milenec ti dával pozornost, usmíval se na tebe, umí asi dobře mluvit, nikam tě netlačil, ale je mu le 17 let a ty jsi jeho učitelka! Ze zkušenosti kolem mě se z toho nedostaneš jen tak. Od kamarádky mám teď podobný příběh a ta s tím bojuje už skoro rok. Nedokáže se s ním přestat stýkat. Stala se z ní lhářka a slaboch, který to nedokáže ukončit i když ví, že to nemá budoucnost.
Buď se s milencem přestaneš vídat nebo se z toho nedostaneš! Takové pobláznění zažilo tolik holek a trápí se s tím tak dlouho. V 17 letech sbalit 30ku. To bude talent. Ve 20 pak sbalí jinou a ty pak doma budeš v koutě brečet, jak si hloupá.
Třeba se mýlím a budeš s ním šťastná. Naučíš ho angličtinu, budet mít děti a do konce života spokojení :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
25.11.21 13:28
@ontarova.stara píše:
A ta sexuální výchova, ta je zdarma jako bonus, nebo jen se slevou? Co rodiče? Mám pocit, že také zažijí něco silného a nepopsatelného, až se to k nim donese ;).

Pokud mu je 17 a ona neni jeho ucitelka, tak to nikoho ani zajimat nemusi, tedy tak to vidim ja. Hele asi jako prvni dam neco k veci, ono uprimne kdo nezazije nepochopi. Moje nejlepsi kamaradka odesla od rodiny (dlouhodobe nestastna) partner si ji uz vubec nevazil, k 19 letemu klukovi (ji je 35). Nejdriv jsem teda nad tim kroutila hlavou, spis se bala, ze to neni spravny rozhodnuti. Ne to, odejit od partnera, ale byt s tak mladým. Hele jsou šťastný.
Uprímne ti to trochu zavidim, myslim ve stylu toto někdy zažít, ale nezávidím ti to rozhodnutí. Hodný partner a hlídá ti jídlo? Abys jako nepřibrala? No i tady ta jeho,,hodnost,, má asi nějaké meze.
A upřímně, mysli na to, že nejhorší co se může stat je, ze nebudes mit ani jednoho, nebo prijde nekdo treti a nebo si zkusis (i kdyby rok) lasku s mladým a nebo, se rozhodneš pro založení rodiny. Ani v jednom pripade nejde o živit :dance:
Moje babička vzdycky rikala, nesnaz se u kazde lasky videt lasku na cely zivot a pak se hroutit z toho ze to nevyslo. I kdybys mela s tim dotycny byt stastna rok, dva nebo 10, tak za to dekuj. Nebo chces dozit vedle nekoho, kde uz leta nic neni? Vlastne tu odvahu me kamaradky asi i obdivuju. Zivot mas jen jeden. Siudit vas vzdycky nekdo bude, hlavne teda nas zapřklý národ. Hidně štěstí ať se rozhodneš jakkoliv. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 13:31

Jeee prosim vas ja to napsala hned jasne - ja nejsem jeho ucitelka ani jsem nikdy nebyla! Ja ho doucovala ale jen chvili a tam nic neprobehlo ani, jen uz to bylo divne a proto jsem se pruseru chtela vyhnout driv.
Ale Luku a Vans, dekuju za nazor, klidne ostrejsi, vim, ze je treba! Ano nikdy bych tohle do sebe nerekla, NIKDY!

• Citovat
  • Nahlásit
70
25.11.21 13:35

Ženy tedy že vám neni stydno, mne trochu za vas. Dyť už v příspěvku je napsáno že NENI ani nebyla jeho učitelka :D :D :mrgreen: Boze :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat