Blbé zkušenosti s Dancou Hajkovou-Danca video?

Anonymní
8.9.20 22:52

Blbé zkusenosti s Dancou Hajkovou-Danca video?

Prosim anonym nebo smazat.
Holky máte někdo blbé zkusenosti s Danca video-Danca Hájková fitness trenérka (online kurz hubnutí)Stalo se vam ze jste chtely zmrazit clenstvi, zrušit nebo vratit penize.. Následovala ignorace. Nevratila penize a nakonec vyhrozovala? Ja teda čumím jak puk, čeho je ta ženská schopná…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.9.20 09:11

Ahoj ja jsem teda zmrazovani clenstvi neresila, ani penize. Ale kdyz jsem neco potrebovala, odezva primo od Danci byla vzdy s docela velkou casovou prodlevou a treba se stavalo ze mezitim mi uz chodili automaticke emaily jakoze od Danci, ze moje clenstvi konci atd..tak nebylo to vyhrozovani spis ten automat jakoze o nezaplaceni clenstvi apod?? Ten primy kontakt tam je malo, ma to udelany vse na videjich, emailovem automatu a vse aby fungovalo vicemene samo. Kazdopadne kdyz zmrazeni a pri nespokojenosti vraceni penez slibuje, mela by to dodrzet!
Ja uz jsem dal nechtela pokracovat, cviceni bylo na me moc komplexni. Tim myslim velke mnozstvi ruznych cviku, ktere jsem nemela sanci se poradne naucit. Ja jsem spise pro par cviku a ty si jedu porad dokola a zdokonaluju se v nich.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama