Blbý kecy od odborného lékaře

Anonymní
21.5.20 17:40

Blbý kecy od odborného lékaře ?

Holky, teď by mne zajímalo, jestli jste někdy narazily na něco podobného :D :nevim:
Protože mne už přijde, ze na takový úžasný doktorky mám štěstí pouze já :mrgreen:
Neříkám, k doktorum mám respekt. Ale co je moc to je moc :think:.. Začnu tím, že jsem měla v létě a v prosinci zanet močového měchýře. Podruhé bohužel moji vinou, naivita, nedobrala jsme všechny prášky. Noo.. po te zimě mne ale už začal docela o dost víc bolet podbrisek a teď se řešilo z čeho. :think: Měla jsem fakt asi 1000× různých vysetreni. delali mi i laparaskpii. 8o Asi 8× mne cevkovaly za půl rok a pak mne dělali i tu hnusnou cystoskopii (ne, doposud jsem horší vysetreni nezažila, přičemž nechci ani vědět jaký je to vysetreni žaludku :jazyk: ), no výsledky negativní ze. Nakonec se přišlo, ze je to od zad. Hlá pánev a to tlačilo na bricho 8o nooo.. pak mne bylo moji fyzioterapeutkou doporucene ještě vysetreni u urologa :palec: :) moc to miluju.. každopádně našla jsem si nějakou, ne moc známou urolozku. Přišla jsem tam s vysledkama moci z laborky z dubna, které jsou v pořádku, mi řekla má obvodní. Nejdřív celkem dobrý, začala mi dělat vysetreni panevniho dna a to nic moc. Spis jsem ale asi nevěděla co po mne moc chce :nevim: a pak hnedka “tak jdeme cevkovat, moči tam moc nemáte”paráda to jsem chtěla slyšet :? normálně jsem sestricce řekla “je to nutný? Já tohle cevkovani měla už tak 8× a nesnáším ho”. Než aby mi doktorka řekla “bude to dobrý, dáme tenký hadičky”, tak hnedka začala psát do zprávy “Noo takže nesouhlasila s vysetrenim.” To jsem na ni jako koukala :roll: a řekla mi “takže jako nechcete mít nikdy děti Jo? Nikdy přítele a navždy být panna?” Já myslela, že ji jednu vrazím :zed: za prve o mne nic nevěděla a za druhé proč bych jako nemohla nikdy mít děti? Na to jsem ji odpověděla jen “Pritele už dlouhodobě mám ;) “ byla ticho a řekla “ já radši nic dalšího říkat nebudu, pak na mne tady ženský divně čumí” nedalo mi to a řekla jsem ji “ani se jim nedivim”. Začala mít kecy na výsledky z toho dubna 8o že ph5 je moc kyselá moc. A bakteriich mít 40 je taky na nic. A když jsem se ji zeptala “aha moc kyselý a tak proč je tu mez psaná 5-6?” Odpověděla “víte co? Vyhledejte si to všechno na internetu”. Dala mi zprávu a já bouchla dveřma, ta ženská musí být asi hodně nevyrovnaná :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.5.20 17:47

Já byla jednou na odběrech a brali mi 7 zkumavek. Udiveně jsem koukala na sestru a říkám tolik? (omdlevam) a ona jestli mám nějaký problém, že jich může být víc :roll:.

Jeden den jsem byla u praktika a druhý den ráno, jsem zjistila, že mám zřejmě roupy. Volala jsem Dr co stím, jestli nějaký vyšetření…že si nejsem vůbec jistá a stalo se to poprvé. Tam mě sprdla sestra, jestli to myslím vážně stimhle chodit k Dr. Že mi pošle recept a ať se odčervíme všichni a práskla mi s telefonem :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.5.20 17:56

Jak se to stane, že máš pohnutou pánev? Upadla jsi? Řeším bolesti podbřišku po porodu, přijde mi, že je to od svalů. Ale nevím, jestli s tím jít na urologii nebo fyzioterapii nebo gynekologii nebo kam.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.5.20 18:00

Řeším dlouhodobé krvácení a byla jsem na spec. pracovisti na vyšetření srážlivosti a problémů s krví a tam mi doktor řekl, proč tam jdu, že to si má řešit gynda a že jestli mi to krvácení tak moc vadí, tak si tam mám strčit špunt od šampaňského…moc super přístup ke člověkovi, který 5 let bez příčiny krvácí :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.5.20 18:20
@Anonymní píše:
Jak se to stane, že máš pohnutou pánev? Upadla jsi? Řeším bolesti podbřišku po porodu, přijde mi, že je to od svalů. Ale nevím, jestli s tím jít na urologii nebo fyzioterapii nebo gynekologii nebo kam.

Neupadla. Nosila jsem těžký tašky a potom mne dost dlouho bolelo to bricho :/ nebyla ani vyloučená tříselná kíla, že tam možná i proběhla. Jinak ta pánev náhlá- muže prý vzniknout z toho nošení těžkých tašek přes jedno rameno (což já na intr nosila) a taky z neléčené dětské skoliozy. Podle mne klidně se u vás muže jednat o tu kilu. Vysetreni zkuste určitě tu fyzioterapeutku jako první, jen je to i o tom najít tu dobrou. Urologie- to by vás podle mne spis hodně pálelo močení a nebo by jste měla v moci krev, aby tam byl nějaký větší zanet. Gynekologie- taky není od věci navštívit

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.5.20 18:24

Me muj uz byvaly gyndar rekl, ze jsem asi trochu hystericka at se necham poradne vymr…t, kdy jsem zacala po slezeni z kozy omdlivat.. :zed: :zed: mela jsem problem, vzdy jsem po vysetreni hrozne krvacela, silene bolesti pri sexu, ale dle testu a jeho jsem byla v poradku :zed: hned prvni vysetreni u jineho odhalilo pricinu. Tenkrat me tim uplne odrovnal.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.5.20 18:24
@Anonymní píše: Řeším dlouhodobé krvácení a byla jsem na spec. pracovisti na vyšetření srážlivosti a problémů s krví a tam mi doktor řekl, proč tam jdu, že to si má řešit gynda a že jestli mi to krvácení tak moc vadí, tak si tam mám strčit špunt od šampaňského…moc super přístup ke člověkovi, který 5 let bez příčiny krvácí :zed:

To si děla srandu? Ne, jako opravdu, něco bych mu řekla. Za takovýhle přístupy by se měli doktoři stydět :zed:.. jinak nejlepší ještě: moji mamku v 15 hrozně bolelo bricho, všude si ale mysleli že si vymysli. Nevenovali se ji. no pak ani nemohla chodit a do nemocnice přijela za 5 minut 12. Myslím, ze to byly konkrétně cysty na vajecnikach. Takže ji v 15 vzali vajecnik a půl :potlesk: :potlesk: moc parádní přístupy

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.5.20 18:27
@Anonymní píše:
Me muj uz byvaly gyndar rekl, ze jsem asi trochu hystericka at se necham poradne vymr…t, kdy jsem zacala po slezeni z kozy omdlivat.. :zed: :zed: mela jsem problem, vzdy jsem po vysetreni hrozne krvacela, silene bolesti pri sexu, ale dle testu a jeho jsem byla v poradku :zed: hned prvni vysetreni u jineho odhalilo pricinu. Tenkrat me tim uplne odrovnal.

Mazec.. :,( Jak si to vůbec můžou dovolit, takhle jednat. Mne jak bolelo to bricho hrozně dlouho, taky mne na gynekologii delala různý testy a vše negativní.. naštěstí..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.5.20 18:32
@Anonymní píše:
Já byla jednou na odběrech a brali mi 7 zkumavek. Udiveně jsem koukala na sestru a říkám tolik? (omdlevam) a ona jestli mám nějaký problém, že jich může být víc :roll:.Jeden den jsem byla u praktika a druhý den ráno, jsem zjistila, že mám zřejmě roupy. Volala jsem Dr co stím, jestli nějaký vyšetření…že si nejsem vůbec jistá a stalo se to poprvé. Tam mě sprdla sestra, jestli to myslím vážně stimhle chodit k Dr. Že mi pošle recept a ať se odčervíme všichni a práskla mi s telefonem :nevim:.

Taky mne brali tolik zkumavek :( asi 2 minuty, fuj.. byla jsem pak celá bílá, naštěstí, dobra sestra.

Ten druhy případ.. zase ta jejich nálada. Já si fakt říkám, zlatě když mne nic není at nemusím k temhle doktorum. 19 let zdravá jak ryba, pouze jedna angina a teď 20 rokem najednou jsem si to musela dohnat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.5.20 21:57
@Anonymní píše:
To si děla srandu? Ne, jako opravdu, něco bych mu řekla. Za takovýhle přístupy by se měli doktoři stydět :zed:.. jinak nejlepší ještě: moji mamku v 15 hrozně bolelo bricho, všude si ale mysleli že si vymysli. Nevenovali se ji. no pak ani nemohla chodit a do nemocnice přijela za 5 minut 12. Myslím, ze to byly konkrétně cysty na vajecnikach. Takže ji v 15 vzali vajecnik a půl :potlesk: :potlesk: moc parádní přístupy

Já nevěřila svým vlastním uším…byla to fakultka a v tom místě docházelo i dost onko pacientů… Opravdu velmi empatický člověk :pocitac: :pocitac: :pocitac:
Chudák mamka.. takhle to vůbec nemuselo dopadnout :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.5.20 21:58
@Anonymní píše:

Hulvát!!!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama