Blbí teenageři

24
30.3.20 19:08

Blbý teenageři

Ahoj holky, před měsícem se mi narodilo miminko. Včera jsem se šla s miminkem projít na ciklostezku. Byli tam nějací kluci (11-13 let) a házeli si tam s míčem. Koply do míče nohou a míč spadl přímo do kočárku na miminko. Já jsem jim teda nadala. Jak by jste reagovaly vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

129
30.3.20 19:15

I blbý teenager ví, že se píše blbí teenageři. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1484
30.3.20 19:17

Cyklostezka se píše s tvrdým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 19:17

Děti, no. Určitě to neudělaly schválně, ale taky bych jim nadala, ne že ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14600
30.3.20 19:21

Odsoudila bych je k doživotí… :roll: Kopali si s míčem a stala se nehoda. Předpokládám, že to schválně neudělali. To je opravdu zavržení hodné a měla by jsi na to téma založit aspoň ještě dvě diskuze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21949
30.3.20 19:23
@-Sára píše:
Cyklostezka se píše s tvrdým.

A kluci kopli,tedy s měkkým.
Ale schválně to jistě nebylo, blbá náhoda prostě

Příspěvek upraven 30.03.20 v 19:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29520

Zavolala bych na ně policii, porušují nařízení vlády, určitě nebyli členové jedné domácnosti ani pracovní kolektiv :lol: Toto není rodinná zdravotní procházka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4450
@Zuzana529 píše:
Ahoj holky, před měsícem se mi narodilo miminko. Včera jsem se šla s miminkem projít na ciklostezku. Byli tam nějací kluci (11-13 let) a házeli si tam s míčem. Koply do míče nohou a míč spadl přímo do kočárku na miminko. Já jsem jim teda nadala. Jak by jste reagovaly vy?

Asi si potřebuješ spíš ulevit. Příjemné to určitě nebylo. Nicméně číst tvůj pravopis je taky nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18874
30.3.20 19:26
@Jana206 píše:
Zavolala bych na ně policii, porušují nařízení vlády, určitě nebyli členové jedné domácnosti ani pracovní kolektiv :lol: Toto není rodinná zdravotní procházka.
členové jedné rodiny být mohli :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
635
30.3.20 19:28

Musíš víc trénovat postřeh, s tím je třeba na cyklostezkách počítat… Já mám v takových situacích záchvaty pasivní agrese, takže jim ten balón bagrem odpálím (naštěstí se mi to nestalo s kočárem, ale mířilo to na 4 letou sestřenici), a optimálně do řeky. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4924
30.3.20 19:28
@Zuzana529 píše:
Ahoj holky, před měsícem se mi narodilo miminko. Včera jsem se šla s miminkem projít na ciklostezku. Byli tam nějací kluci (11-13 let) a házeli si tam s míčem. Koply do míče nohou a míč spadl přímo do kočárku na miminko. Já jsem jim teda nadala. Jak by jste reagovaly vy?

Taky bych jim vynadala, zase na druhou stranu jsou to pořád ještě děti, schválně to určitě neudělaly..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29520
30.3.20 19:30

@ka2ka To byla nadsázka. Mohli, nemohli.. Včera jsem u nás ve městě viděla sedět v zapadlé ulici na zitce partu asi 6 kamarádů v podobném věku, roušky meli a policii jsem na ně fakt nevolala. Chápu, že je to na palici. Kolem nikde nikdo a i my jsme procházeli ve větší vzdálenosti než 2 metry. Taky meli balón a skejt. Svoje děti ven za kamarády teda nepouštím a ani nechtely.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16494
30.3.20 19:30

Když si přečtu tvůj příspěvek, tak nemám úplně jasno v tom, kdo má být v tom tvém příběhu ten blbý :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
30.3.20 19:47
@Matt 02 píše:
I blbý teenager ví, že se píše blbí teenageři. :mrgreen:

Blbí teenageři a cyklostezka, jo a kopli, tam je taky hrubka. Kolik Ti je let, v pár větách tolik chyb. Žaluješ na mládež a sama jsi blbá, jak troky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2399
30.3.20 19:50
@Zuzana529 píše:

Já bych se domluvil na doučování, ideálně tak od třetí třídy základní školy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama