Blechy na psovi i na kočce, nic nezabírá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 3970 příspěvků 21.08.18 06:23
Blechy na psovi i na kocce, nic nezabira

Pes mel protiparazitni obojek, na klistata super ovsem blecham je to fuk. Chytla je od nej kocka. Minuly ctvrtek jsem koupila pro oba pipety Fypryst a ono nic??? Furt se drbou. Vcera jsem na kocku vzala hrebinek vsivacek a vytahala z ni tim asi 15 blech,,hned jsem je topila. Pes s tim nejde, je to retrivr a do podsady se mu hrebinek zasekne a nazdar. Jsme od tech svini pozrani, uz nevim,,co s tim. U exmanzela by melo byt Effipro, vystrikam s tim aspon byt, ptz nevim, jak muzu na zver,,kdyz maj tu pipetu. Byvaly doby, kdy pes donesl blechy a stacilo trochu Arpalitu a bylo problému..nevim co je to za mutanty ted.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Meduzata
Stálice 67 příspěvků 21.08.18 06:30

Kup jim tabletu proti blecham. Com.for.tis. Vydrzi mesic. Idealne zopakuj tak 3mesice po sobe. Plus uklid uklid uklid :D vajicka blech vsude odpadaji. Ale lux a vytirani treba Savem staci. Je to na delsi dobu.ale kdyz je poradne odblesis. nebudou se blechy mnozit a zbavis se jich. Drzim palce ;)

Meduzata
Stálice 67 příspěvků 21.08.18 06:31

Plus vyper pelechy a vse kde se vali.

Tarjei
Závislačka 3970 příspěvků 21.08.18 06:33

Psi pelech uz jsem tuhle vyprala. Rucne ptz pracku bych tim asi znicila. Ale v hodne horký vode a nasypala jsem tam belidlo. Jinak pes nesmi na gauč a do postele,,jenze kocka vsude vleze.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 21.08.18 06:39

Na blechy jedine koupit neco přímo od veterináře.bezne prodejne veci nam na blechy prestaly zabirat uz davno.a byt a vse latkove vystrikat biokillem.minimalne 2× s odstupem 14 dnu.

lucynka25
Kelišová 7426 příspěvků 2 inzeráty 21.08.18 06:42

J8 tenkrát když si přitáhla zablešené kotě domů taky měla plný byt blech, ale pomohla mi taková kapací ampulka za krk od veterináře + kompet vyčištěný byt savem.

Meduzata
Stálice 67 příspěvků 21.08.18 06:42

@Tarjei To nevadi. Kdyz se blechy nebudou mnozit.beznym uklidem to zlikvidujes. Dobehni na veterinu pro tu tabletu. Fypryst ani effipro uz na blechy nefunguji.

Tarjei
Závislačka 3970 příspěvků 21.08.18 06:50

@karkarka Biokill se nesmi pouzivat, kde je kocka.

Tarjei
Závislačka 3970 příspěvků 21.08.18 06:51

@Meduzata tyjo ctu diskuzu, ta tableta budto zazrak nebo zvracejici zvirata po ni…a dost potize. Tak nevim.

1Bublina
Kecalka 207 příspěvků 21.08.18 06:59

Tabletu taky doporučuju, za nás 100% spokojenost a zároveň to jediný, co našemu pejskovi zabere. Vyzkoušenou máme značku NexGard.

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 21.08.18 06:59

Já dávala tabletu proti blechám kočkám i dvoum jorkšírům a nikdy nebyl žádný problém. Přivezla jsem si domů zablešené kotě,přesně,jak píšeš,nic nepomáhalo,ty mrchy byli všude. Pak jsem jim koupila tabletu,během pár dní byl klid. Pak se ještě někdy může stát,že sem tam uvidíš blešku,ale jakmile sedne na zvíře a napije se,chcípne. A nemusíš nic vystříkávat žádnou chemií,nemá to smysl,protože bys tím být musela napustit jako bazén. Blechy kladou vajíčka i pod prahy a podobně. Blecha vždycky hledá hostitele,takže se dřív či později napije. Měla jsem tabletu na tři měsíce,zopakovala pro jistotu dvakrát.

Tarjei
Závislačka 3970 příspěvků 21.08.18 07:01

@Aduš8 no uz jsem nastvana, obojek tri kila, pipety tri kila a furt zadnej efekt.

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 21.08.18 07:05

@Tarjei tomu věřím,já taky tenkrát nakoupila všechno možný, vystříkala celý byt a úplně k h.....! Pomohla až ta tableta,ale není to taky žádná levná záležitost. Pro dvě kočky a dva psy jsem rozdělovala jednu na 20kg živé váhy a ta stala 700Kc. Ale lepší,než se nechat sežrat blechama…

Tarjei
Závislačka 3970 příspěvků 21.08.18 07:07

@Aduš8 no,,kocka ma 3,5 kg ale pes 27, to bude mazec.neda se nic delat,,holt to koupim

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 21.08.18 07:11

@Tarjei vím ještě,že jsou dva druhy,jedna účinkuje měsíc,druhá 3,já kupovala 2* tu na tři měsíce,protože bleší vajíčka se můžou líhnout až za několik měsíců. Takže pro jistotu. A fakt jsem se jich zbavila.

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >