Blerim Camaj ( Limi )- zkušenosti?

Anonymní
13.1.20 01:06

Blerim Camaj ( Limi )- zkušenosti?

Dobrý den,
máte někdo osobní zkušenosti s výše uvedeným Blerim Camajem ( Limim ) nebo společností WEGA Ltd. s. r. o., Grand Bassam Ltd., MOTOHAUS s. r. o.? Kontaktujte mě prosím na mail****
Edit adminem: smazán email

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.1.20 10:36
@Anonymní píše:
Dobrý den,
máte někdo osobní zkušenosti s výše uvedeným Blerim Camajem ( Limim ) nebo společností WEGA Ltd. s. r.o., Grand Bassam Ltd., MOTOHAUS s. r.o.? Kontaktujte mě prosím na mail: heaven14@seznam.cz

a co to je za firmu nebo co ti provedli?

• Citovat
  • Nahlásit
697
13.1.20 19:07

Taky mě zajímá o co jde???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.20 12:49

Limi

Taky jsem s tímto člověkem přišla do styku a hodně toho lituji. Zná ho někdo osobně?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 23:49

A mohu se zeptat na konkrétní situaci? Budu ráda, když mi to napíšete prosím na tel. 722179682

• Citovat
  • Nahlásit
1
6.8.20 16:05

Velky Pozor .

@Anonymní píše:
Dobrý den,
máte někdo osobní zkušenosti s výše uvedeným Blerim Camajem ( Limim ) nebo společností WEGA Ltd. s. r. o., Grand Bassam Ltd., MOTOHAUS s. r. o.? Kontaktujte mě prosím na mail****
Edit adminem: smazán email

Dobry den vsem, prosim pozor na tuto organizovanou zlodejskou skupinu z balkanu!!!
Jsou to profesionalni zlodeji, schovani za exekutory a fiktivnimi pohledavkami. Umi v tom velice dobre chodit!! Podvody, vydirani. Pozor!!! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 17:50

Tento muž je velký lhář… Nevím, zda Vás zajímá osobně nebo pracovně, každopádně pozor na něho.

• Citovat
  • Nahlásit
6.9.20 18:32

Jestli máte zájem, můžete mi napsat do soukromých zpráv. Moc by mi to pomohlo. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 20:08

Nevím, v čem by vám to pomohlo. Spor s tímto člověkem máte dopředu prohraný. Ve vztahu, pokud vím, z mé zkušenosti pouze několik měsíců…má údajně ženu a děti. Tak jen co vám mohu doporučit smazat tel. číslo, které jste tady na této diskuzi napsala nebo vyměnit za jiné. Lidi z Balkánu jsou celkem nebezpeční. Ale jste opravdu odvážná (možná zoufalá). Snad vám někdo jiný pomůže. Karma je zdarma, hodně štěstí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 20:20
Tohle jsou jen kecy ! Blerim Camaj je profesionalni podvodnik a zlodej , nic jineho !
Schovany za exekutora Podkonickeho .
Zadny ostry hoch to z balkanu neni , jen utapnuta 160 cm kunda , ktera se vyhyba skoro vsem . Zije v Bludovicich s Manzelkou Petrou a dvemi dcerami . Skoro nikde nechodi , protoze maji strach ,kdo je smazne ,protoze nevi odkud to prijde . Ma tolik nepratel ,ze je to jen otazka casu ! @Anonymní píše:
Nevím, v čem by vám to pomohlo. Spor s tímto člověkem máte dopředu prohraný. Ve vztahu, pokud vím, z mé zkušenosti pouze několik měsíců…má údajně ženu a děti. Tak jen co vám mohu doporučit smazat tel. číslo, které jste tady na této diskuzi napsala nebo vyměnit za jiné. Lidi z Balkánu jsou celkem nebezpeční. Ale jste opravdu odvážná (možná zoufalá). Snad vám někdo jiný pomůže. Karma je zdarma, hodně štěstí
  • Citovat
  • Nahlásit
3179
11.9.20 20:22
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 21:05
Tohle jsou jen kecy ! Blerim Camaj je profesionalni podvodnik a zlodej , nic jineho !
Schovany za exekutora Podkonickeho .
Zadny ostry hoch to z balkanu neni , jen utapnuta 160 cm kunda , ktera se vyhyba skoro vsem . Zije v Bludovicich s Manzelkou Petrou a dvemi dcerami . Skoro nikde nechodi , protoze maji strach ,kdo je smazne ,protoze nevi odkud to prijde . Ma tolik nepratel ,ze je to jen otazka casu ! @Anonymní píše:
Nevím, v čem by vám to pomohlo. Spor s tímto člověkem máte dopředu prohraný. Ve vztahu, pokud vím, z mé zkušenosti pouze několik měsíců…má údajně ženu a děti. Tak jen co vám mohu doporučit smazat tel. číslo, které jste tady na této diskuzi napsala nebo vyměnit za jiné. Lidi z Balkánu jsou celkem nebezpeční. Ale jste opravdu odvážná (možná zoufalá). Snad vám někdo jiný pomůže. Karma je zdarma, hodně štěstí
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 21:30

Ta, která tady píše bude asi Kožušníková Kača nebo Kája? Obyčejné chudinky z Bludovic a šlapky Havířova. Prý se dělíte se svou matkou o své milence. Fuj to je opravdu nechutné. Možná to máte v genech. Vaše matka taky přebrala chlapa své matce. Možná by se tady někdo mohl vyjádřit o Lence Kožušníkové. Vdově, která chtěla obrat manželové děti ( je jich asi 10) a chudáka manžela nutila na smrtelné posteli aby jí všechno napsal a děti z předchozích manželsví vydědil.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 21:36
:think:
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 22:45

Cikan

:pocitac: 🤣 Vazeni, opravdu skvele pocteni o tomto podvodnikovi. Pridavam clanek, opravdu stoji za to! A zaroven dodavam, ze staci se podivat v kolikati podvodech a kauzach je tento cikansky parazit zapojen. Pekny vecer

https://www.ceska-justice.cz/…ok-veritelu/

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat