Vykřičník ve vztahu - co vás zarazilo?

29.5.20 07:58

"Blikající vykřičník" ve vztahu- co vás zarazilo?

Přeji krásné dobré ráno :kytka:
rozhodla jsem se po nějaké době ukončit vztah s přítelem, protože jsem dospěla k názoru, že je tam až příliš „blikajících červených vykřičníků“ a do budoucna to nemá cenu. Mezi jeden z největších asi patřil fakt, že kdysi odešel z učňáku (dnes je mu 30+) a nemá vůbec potřebu s tím něco udělat, i když podmínky, zejména časové, má ideální. Což o to, práci má teď dobrou (u známého ve firmě), ale kdyby o ni přišel, asi je namydlenej :nevim:. Když jsem poznala jeho rodinu, kde převažuje také ZŠ nebo učiliště + nadměrné pití alkoholu a vulgarity jako na běžícím pásu (obrovský šok, když jsem tam byla poprvé), řekla jsem si, že tohle teda pro mě a pro mé budoucí děti určitě nechci. (! proti vyučeným lidem vůbec nic nemám, nechci, aby to tak vyznělo!)

Otázka tedy zní, jaké „vykřičníky“ jste ve vašich vztazích zažily vy a vztah jste raději ukončily? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6426
29.5.20 08:02

@ajtakrajta123 Tak učiliště je normální ne? nebo myslíš že každý má VŠ? 8o Alkohol to už je jiná…Tak já to vždy tak nějak vycítila že to nepůjde dál. Jednou mi chlap přišel na rande s ledvinkou kolem pasu která byla totálně špinavá a byla konečná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
29.5.20 08:06

@Annabela11 Tak já to pochopila tak, že on z učiliště odešel, tudíž má ZŠ. Tak to fakt není moc jistota.
Já se rozešla, když mi vyčetl, že moc chodím ven a až bude dítě, nebudu chodit nikam (po 4 měsících 8o), on teda byl magor celkově, ale já ho furt nějak omlouvala, ale tohle pro mě byla velká stopka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 08:13

@Annabela11 učiliště je naprosto v pořádku, tenhle se vyprdl na závěrečné zkoušky a zůstal tedy oficiálně jen se ZŠ.

Zajímalo by mě, v jakém duchu se potom neslo tvoje rande, ten čas musel ubíhat hrozně pomalu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1754
29.5.20 08:16

U mě byl největší „vykřičník“, že ho mí kamarádi neměli rádi. Naopak u mého manžela mi kolikrát přijde, že ho mají radši než mě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3553
29.5.20 08:16

Ja bych taky nebyla s chlapem co ma jen zakladku, stydela bych se za nej pokud by nemel ani snahu si to dodelat. Na takové lidi se budu vzdycky divat skrz prsty.. vetsinou jsou to ty rodiny co popisujes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7501
29.5.20 08:22

Ja byla tak zamilovana ze jsem nechtela vnimat ten vykricnik, ktery blikal kdyz se hnusne choval ke sve mame

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7501
29.5.20 08:23

A v podstate blikal a rval celych 25 let a on me vzdy presvedcil ze spatna jsem ja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
29.5.20 08:24

@Kaileee Tak já bych je neházela do jednoho pytle… mám dva blízké kamarády, kteří z mladické nerozvážnosti a obklopeni „partou“ nedodělali ani druhák učňáku, tudíž mají fakt jen základku.
Ale u jednoho v domácí autodílně visí seznam lidí na čekačce dlouhej jak týden před výplatou a druhej má dar od boha pro práci se dřevem, odmítá jednu zakázku za druhou, protože by v truhlárně musel i spát.
Styděla bych se za chlapa se základkou, kterej je levej a nemá chuť to změnit, nikoli za chlapa se základkou, kterýmu by bez šikovnosti a píle bylo vzdělávání stejně k ničemu.
Každý na to není, no. Ale nesmí koukat doblba a skládat jenom holé věty, tam je to marnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7501
29.5.20 08:30

@kyblsroubu presne neni to o vzdelani ale kdyz nekde ve fabrice je rad ze se nepredre a na maly plat odpovi, ze mu to staci(zaplati jen najem a jidlo) je to ztracene

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
29.5.20 08:35

U mě bylo těch vykřičníků více, ale menších. Dal mi po prstech, když se mu nelíbilo, jak něco dělám. Křičel občas hnusně na rodiče a sourozence. Věčné vysedávání na fb. Neschopnost ráno vstát. Jednou u jeho rodičů na návštěvě se mnou za nic na světě nechtěl dojít do kuchyně pro svačinu, já měla strašný hlad, ale styděla jsem se hrabat se jeho mamce v kuchyni, ale jemu se prostě nechtělo vstát od počítače. Když na mě jednou začal řvát, že jsem se snad pos*, že jsem uvařila málo jídla ( bylo toho nakonec akorát, jen se mu toho v tom hrnci zdálo málo). Pak se stal vykřičníkem každý takový nečekaný výlev kvůli úplným hloupostem, jako kvůli šunce s málo masem, moc smradlavému sýru atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
713
29.5.20 08:35
@Annabela11 píše:
@ajtakrajta123 Tak učiliště je normální ne? nebo myslíš že každý má VŠ? 8o Alkohol to už je jiná…Tak já to vždy tak nějak vycítila že to nepůjde dál. Jednou mi chlap přišel na rande s ledvinkou kolem pasu která byla totálně špinavá a byla konečná :mrgreen:

Ledvinku u pasu, tak to mohl být nějaký vekslák.  :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3934
29.5.20 08:41

Největší vykřičník pro mě u partnera je závislost na alkoholu a omamných látkách. Další vykřičník by byla jeho neschopnost se uživit a parazitovani ani na ostatních. Další hrubost a agrese v jeho chování.
V neposlední řadě jeho nekomunikace při řešení problémů. Základka by mi vadila jako jedna z posledních.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7501
29.5.20 08:43

@Kolicek95 jeee nemelas toho myho :mrgreen: presne malo jidla, hodne jidla, nic nebylo dochucene, ale hrnce vylizal a snedl i detem susenky u kterych nadaval ze maji ecla proc takove sracky kupuji a vyhazuji penize, ale zadne mi nedal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6426
29.5.20 08:47

@ajtakrajta123 No a to měl ještě špinavé boty :roll: No byla to nádherná schůzka tedy… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama