Blinká sražené mléko hned po jídle

4689
11.4.17 19:32

Blinká sražené mléko hned po jídle

Ahoj,
potrebuju poradit… Stalo se nekomu, ze jste nakojili miminko dali ho odrihnout a ono zvracelo natravene mlicko (struktura tvarohu) hned po kojeni? Je ted i dost nevrla a uplakana. Jedina zmena co jsem mela poprve tak kojici caj, a mošt jablko a mrkev v celkem velkem mnozstvi oboji, muze to byt tim??
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.4.17 19:36

@Lencaaaa Ahoj, mně to mimino taky dělá, už od narození, teď je jí půl roku. Prý některá miminka zvrací víc :nevim: Podle doktorky je to normální, pokud nezvrací proudem, tak nemám řešit. Ale připadá mi, že když se napucne víc, tak se to stává častěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
11.4.17 19:47

Ahoj, mam 4 měsíčního chlapečka a také po kojení i po Nutrilonu blinka natravene. Dokonce mi parkrat i zvracel obloukem. Ma to od narozeni. MUDr. nam řekla, ze dokud prospívá a nestagnuje s vahou, tak stačí dávat vetsi pozor, než ho vecer uložíme spinkat. Pry to muže byt z toho, kdyz se dite „prepije“, nebo nebo dalsi možnosti jako reflux, které ale nechtěla řešit, pry se to upraví spolu s prikrmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
11.4.17 20:34
@Lencaaaa píše:
Ahoj,
potrebuju poradit… Stalo se nekomu, ze jste nakojili miminko dali ho odrihnout a ono zvracelo natravene mlicko (struktura tvarohu) hned po kojeni? Je ted i dost nevrla a uplakana. Jedina zmena co jsem mela poprve tak kojici caj, a mošt jablko a mrkev v celkem velkem mnozstvi oboji, muze to byt tim??
Děkuji

Ano může jí něco nového z tvé stravy vadit. Vyřadila bych to co píšeš žes měla poprvé či v nezvykle velkém množství. Zkusila bych jestli to zase přejde a zařadila bych to pak postupně, ať případně víš co to bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
419
11.4.17 20:48

Deti nemaji dovyvinutou zaklopku v krku takze kdyz si rihnou a vrati se jim to i s jidlem tak si dost ublinknou. Jidlem to nebude to by to mliko vubec nepily. Nektere deti blinkaji vice a casto, nektere jen obcas a vetsinou kdyz se naji hodne a rychle chlemtaji. Mame doma :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35223
12.4.17 15:16

MM se hned sraszi, protoze v zaludku je kyselo. Deti mi blily furt. V obehu 50 ctvercovek, ne na zadky, ale na utirani poblite podlahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4689
12.4.17 20:05

Děkuju za názory a postřehy. Mám sice už třetí dítko, ale tohle se mi stalo poprvé. Starsi dva vubec neblinkali ale ona je trochu vic blinkaci, a hlavne mne zarazilo to srazene mleko. :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama