Blinkání i po Nutritonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nototo
Stálice 76 příspěvků 22.08.19 20:53
Blinkání i po Nutritonu

Zdravím a prosím o radu. Mám 6 týdenní miminko, dlouho nás trápí reflux, malá toho vždy vyzvrcela kvantum, pořád jsem jen převlékala tak jsem včera koupila Nutriton. Celkem to fungovalo, jen teď mi po kojení vyhodila všechen ten gel smíchaný s mlíkem :( Máte někdo zkušenost s něčím co zafungovalo? Váha je v pořádku, příbírá, ale je to šílený, páč tím že toho hodně vyhodí musim krátce za sebou kojit a malá hůř spí..Doktor to moc řešit zatím nechce, prý dokud příbírá, neřeší se to, prý se to upraví. Museli by jí tam totiž rvát hadičku se sondou, není to zrovna jednoduché vyšetření. Díky

Reakce:
Uživatel je onlineCaboverde
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 22.08.19 21:11

Nutrilon AR?

nototo
Stálice 76 příspěvků 22.08.19 21:14

Nene Nutrilon Nutriton k ublinkávání kojených dětí

Levixka
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 22.08.19 21:22

@nototo Mám dceru 4.tydny a mě zas po Nutritonu nechce jist a ten drobek stejně vyblinka.. Mě se osvědčilo prerusovat kojení, ikdyz je malá vždy naštvaná, ona si třeba jen lehce ublinkne, zkusím dát rihnout a pak pokračuju a nakonec malou vůbec nezvedam a nechávám ji ležet na boku - díky blinkani kojim jen v leže na boku.. A ona si usne. Mě malá navíc vůbec nekrká takže o to víc se bojím.. Blinka i tak, ale méně. Někdy si blinkne i natravene mléko, ale co sem zavedla toto je to lepší.

Zizzi
Nováček 3 příspěvky 22.08.19 21:44

Take jsme vyzkouseli vsechno mozne, bohuzel pokud jinak miminko pribira tak vam nezbyva nic jineho nez vydrzet. Nas maly blinkal opravdu hooodne, a to i po prikrmech :roll: no preslo ho to az kdyz zacal sedet a stavet se a nelezel porad na brisku, preji pevne nervy.

t-jani
Neúnavná pisatelka 16052 příspěvků 22.08.19 21:49

My jsme ještě zkoušeli Gastrotuss baby.. je to takový gel.. co byl měl vytvořit uměle záklopku v jícnu.. ale nám to moc nepomáhalo..

Mollify83
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 22.08.19 21:50

Ještě existuje Gastrotuss, je to sirup

Jana206
Nadpozemská drbna 28597 příspěvků 22.08.19 21:54
@Mollify83 píše:
Ještě existuje Gastrotuss, je to sirup

Taky jsem dávala dceři, trochu pomohlo. Ve 4 měsících přibrala jen hranicne, v poledne jsem jí davala MM zahustene ryzovou nebo kukuricnou kaší.

nototo
Stálice 76 příspěvků 23.08.19 16:13

Díky za reakce, zkusím i ten Gastrotuss až dodělám Nutriton. Je to přece jenom pořád o něco lepší než kdybych nedala nic. Ale asi fakt nezbývá nic jiného než vydržet…

Váš příspěvek
Reklama